2726

مادرشوهر پدرشوهرم خیلی اصرار میکنن بیا بمون و...خب از رو محبتشون میگن اما من خیلی تحت فشار قرار میگیرم چون مادرشوهرم از صبح تا شب با تلفن حرف میزنه هی غیبت میکنه به منم همش غیبت میکنه و غر میزنه از این و اون ی جورایی ی وقتام نمیدونم حسم درسته یا نه اما حس میکنم ی سری از حرفاش به در بگو دیوار بشنوئه

مثلا درباره اسم بچه و بچه دار شدن هی میگه منم امروز محترمانه ج دادم

یا مادرشوهرم با مادرش ی مدت قهر بود تازه اشتی کرده اما پدرشوهرم از اون خوشش نمیاد هی به شوخی به مادرشوهرم درباره مادرش تیکع میندازه هی منو میکشن وسط منم گفتم من دخالت نمیکنم تو مسائل خانوادگی مادرشوهرم حس کردم ناراحت شد

ولی با شوهرم دعوام شد سر این چیزا چون من حساسم هنوز سر خونه زندکی نرفته درباره بچه دار شدن اینا بگن

شوهرم میگ از محبت میگن

با وجودی که خیلی سعی میکنن بهم احترام بزارن ولی این چیزای مادرشوهرم داغونم میکنه هر وقت میام سنگینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهی یبار برو دوساعت بشین بیا با شوهرت دعوا نکن جواب اونارو هم نده تو عمل اجرا کن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

کم برو و کم بمون

همین روند دخالت نکردنتو هم ادامه بده هر حرفی هم میزنه ب خودت نگیر و محل نده

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

شب نمون خونشون🙂👌🏻

من هیچوقت نموندم تا حالا و از این ب بعدم هیچوقت نمیمونم یکم راحتی بیشتر میشه و حرمتا از بین میره 

همونی ک دوس پسرشو تبدیل ب شوهر کرده و بین دخترا فوش خورش ملسه😂🙌🏻 لایک نکن عزیزم لایک نکن گلم لایک نکن توروخدا😐💔
کم برو و کم بمون همین روند دخالت نکردنتو هم ادامه بده هر حرفی هم میزنه ب خودت نگیر و محل نده

اخه من الان اینطوریم .قشنگ حس میکنم هی سعی میکنه و دوس داره باهام صمیمی شع ولی من کلا سردم نهزیاد دخالت میکنمنه نظر میدم و نه صمیمی میشم

2706