2733
2734
عنوان

چطور بعد از زایمانتون با خودتون کنار اومدید

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم واقعا مادر بودن سخته ما فقط دوستداریم درکمون کنن همین خواسته زیادی نیست

وای نگو که دلم خونه هیچ کس درک نمیکرد و این تو روحیه و اعصاب من تاثیر بدی گذاشت الان یه نوزاد میبینم حالم بهم میخوره

2731
پسر شما چند سالشه؟ حساسیتشو چطور متوجه شدین؟

سه سال و سه ماه.از نوزادی دفع بلغمی بی قراری وحشتنااااک رفلاکس رشد نمی‌کرد شیر نمیخورد سر و تنش پر اگزما شده بود مادرش بمیره الهی  .تا دوماهگی هررررر شب بیمارستان کودکان بستریش میکردن سونو می‌گرفتن منو مسخره میکردن ک کولیک داره چرا هر شب میای.روزاش مطب دکترای مختلف .تا بالاخره یکی از دکترا فهمید مشکلش رو

وای نگو که دلم خونه هیچ کس درک نمیکرد و این تو روحیه و اعصاب من تاثیر بدی گذاشت الان یه نوزاد میبینم ...

درکت میکنم عزیزم ولی از این به بعد قدر خودتو بدون خودتو سرگرم کن نزار فکرو خیال بکنی گذشته دیگه رفته به فکر الانت باش 

2738

من کلا هیچ وقت چاق نشدم توی بارداری ماه نهم 74 کیلو شده بودم ب شدت باد کرده بود بدنم در عرض یک ماه بعد زایمان کلا باد خوابید و برگشتم حالت قبل .. الانم کپبچم 1 سالشهدخیییلی لاغر شدم... بچم خیلی اذیت داشت مریض شدنپها و دل درد و حساس بودن هاش... خلاصه ک الان 55 کیلوام

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن  

یکماه دیگه زایمان میکنم. از چاقی میترسم، همش نگرانم شکمم کوچیک نشه. از دخالتای خانواده همسرم هم توی بچه داری میترسم که قراره روانمو بهم بریزن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

[QUOTE=249032587]سه سال و سه ماه.از نوزادی دفع بلغمی بی قراری وحشتنااااک رفلاکس رشد نمی‌کرد شیر نمیخورد سر و تنش پر ا ...[/QUپسر من هم همینطور بود از اینور شیر میخورد سریع از اومور دفع داشت منم نمیدونستم دلیلشو دو ماهگی بردم واسه ختنه قبلش خونه کارشو انجام داده بود پوشک تمیز یه ربع بعدش که رسیدیم مطب دیدیم بازم کثیفه پوشکش دکتر که دید عذرخواهی کردم گفتم همین الان تعویض شده گفت مشکوکه ازمایش مینویسم بچه هم وزنش کمه شیر کمکی بده بعد ازمایش گفت حساسیت داره شیر سویا تجویز کرد ولی تا زمانی که شیر میخورد روزی ده بار هم دسشویی شماره ۲ داشت الان یه ساله که مشکلاتش حل شده البته از دو سالگی روزی سه وعده برنج میدادم احساس میکنم اینطوری کم کم عادی شد

چی شده پس عزیزم 

چند روز بعد از زایمانم یکی از سینه هام سفت شد پر شده بود شیر منم با یکی راحت بودم بیشتر شیر میدادم ولی سینه سمت چپم سفت شده بود یعنی با زود خالی کردم بعد از اون همون  سینه ام کوچیک شد

من دوران شیردهیم.شوهرم خیلی اذیتم میکنه خیلی دل شکسته ام💔دلم میخواست بهترین دوران زندگیم باشه این روز ها ولی نشد..بمیرم واسه دخترم😞

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706