2733
2734

من خودم به شدت لاغر شدم نمیدونم  چیکار کنم دوستدارم لباسی که میپوشم به دلم بشینه ولی وقتی میرم پروف میکنم اصلا دوست ندارم خیلی سخت چاق میشم الانم که شیر میدم بدتر شما بعد از زایمانتون چه مشکلی داشتین اگه دوستدارید بگید 

لیدی میل بخور هم شیرت زیاد میشه همه چاق میشی مولتی ویتامین واهنم بخور 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من به سختی با خودم کنار اومدم به حدی چاق شده بودم حالم از خودم بهم میخورد از یه طرف بچه حساسیت به شیر داشت شیر خودم کم بود و خیلی چیزای دیگه خدا رو شکر که اون دوران گذشت و هرگز دوست ندلرم دوباره به عقب برگردم

من به سختی با خودم کنار اومدم به حدی چاق شده بودم حالم از خودم بهم میخورد از یه طرف بچه حساسیت به شی ...

وایی ی لحظه فکردم اینارو خودم نوشتم.بچه منم رفلاکس آلرژی کولیک وای خدااا هر شب بیمارستان بودیم.الحمدلله ک تموم شدن اون روزا

2706