2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای جان.مرسی دکتر .ببخشید راسته میگن این جدیده زیاد سخت نیس ضعیف شده

درسته سختیش کمتر از سویه هایی مثل دلتا هست ولی باز هم باید خیلی مراقب بود

مثلا همین  فوتی ها و بیماران بد احوالی که ما توی بیمارستان می‌بینیم از همین سویه جدیدن درحالیکه خیلی از مردم باور غلطشون اینه که آیت سویه خطر ناک نیست 

البته بیماران بداحوال اکثرا کسایی هستن که بیماران زمینه ای دارن و خیلی دیر به دکتر مراجعه کردن و اینکه این بیماران حتما باید واکسن بزنن اما بعضیها نمیزنن و حالشون بد میشه عزیزم

کاربری متعلق به دونفره
درسته سختیش کمتر از سویه هایی مثل دلتا هست ولی باز هم باید خیلی مراقب بود مثلا همین  فوتی ها و ...

اکه واقعا همیشه ماسک بزنی و خیلی رعایت کنی بازم ممکنه بگیری

اکه واقعا همیشه ماسک بزنی و خیلی رعایت کنی بازم ممکنه بگیری

ببین درصد ابتلا میاد پایین اما هیچ وقت قطعا نمیگیم که اصلا مبتلا نمیشی بازم درصد کمی از ابتلا هست

کاربری متعلق به دونفره
شما پزشک چی هستید؟؟؟؟؟ خوب وقت دارید تو نی نی سایت بچرخید خانم دکتر

فکر نمی‌کنم لازم باشه توضیح بدم اما خب من سال آخر پزشکی عمومی هستم ولی خب اونقد تو بیمارستان بیمار دیدم و شب روز معاینه کردم که این قضایا جزوی از مغزم شده و راحت میتونم به سوالات استارتر که با احترام صحبت کرد جواب بدم 

درضمن من زندگیمو بی برنامه پیش نمی‌برم و وقتمو بیخود هدر نمیدم طوری زمانمو برنامه ریزی میکنم که هم به کارم برسم هم بتونم مثل تمام هم سن های خودم و خانمای دیگه به کارهای دیگه زندگیم هم برسم برعکس چیزی که بعضیا فکر میکنن، ماهم میتونیم به زندگیمون مثل مردم دیگه برسیم و عادی پیش بریم 

کاربری متعلق به دونفره