2737
2734

خانما من قرص میخوردم برا اینکه تا تاسوعا و عاشورا پریود نباشم بیشتر از یه بسته قرص خوردم که بعد عاشورای پری بشم حالا بعد ۴ روز که قرصه قطع کردم دو سه قطره اومد دیگ نیومد 

راه کاری دارید کسی تاحالا اینجور شده ؟

ترم تابستون برداشتم فعلا امتحان دارم نمیتونم برم دکتر 

میترسم بد باشه

💖

مگه تاسوعا عاشورا زیارتی جایی میخواستی بری؟ چرا پریود نشی

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه دل درد و کمر درد میشم وحشتناک چون نذر داشتیم گفتم نباشم بهتره

من ال دی میخورم یک ساله

الان پریودام در حد لکه شده

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

چندروزصبربده درست پری نشدی بروحتمادکتر

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2738

نگران نباش زیاد بخوری اینطوری میشی،اتفاقا من عاشورا خوردم تا دیرتر پریود ضم،فقط یه سوال؟کدوم شهری من غروب رفتم ال دی پیدا نکردم،یعنی هیچ‌داروخونه ای. نداد،ممنوع شده

این سومین کاربریمه,اولیش توسط فامیل شناسایی شدم,دومی پیش شوهرم لو رفت و به دلایلی خیلی ناراحت شد و الانم دزدکی اومدم واسه همین تموم پستامو زودی پاک میکنم😅😅😅😅😅😅
نگران نباش زیاد بخوری اینطوری میشی،اتفاقا من عاشورا خوردم تا دیرتر پریود ضم،فقط یه سوال؟کدوم شهری من ...

خوب چی کار کنم که بشم ینی دیگه تا ماه بعد نمیشم؟

💖
خوب چی کار کنم که بشم ینی دیگه تا ماه بعد نمیشم؟

همیشه قرص میخوری یا اینسری فقط؟اره دیگه رفت تا ماه بعد میضه داروی قاعده اور بخوری ولی چرا خودتو اذیت کنی،احتمالا سری بعد نرمال و شایدم زیادتر شه

این سومین کاربریمه,اولیش توسط فامیل شناسایی شدم,دومی پیش شوهرم لو رفت و به دلایلی خیلی ناراحت شد و الانم دزدکی اومدم واسه همین تموم پستامو زودی پاک میکنم😅😅😅😅😅😅
2706