2703
2553

پشت سرش دست میکشم فاصله بین استخونا رو‌حس میکنم مگه ملاج پشت سر نباید تا دو‌ماهگی بسته بشه؟

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 

نه عزیزم... تا دو سالگی

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😊والا یادم نمیاد،ولی من هربار دخترم یا پسرم رو می‌بردم دکتر چک میکرد می‌گفت خوبه طبیعیه. 

نگران نباش دوماهگی خیلی زوده، هنوز وقت داره .

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2714

رفتم دیدم، پشت تا ۴ ماهگی وقت داره.

جلو تا ۲ سالگی .

نگران نباش

رفتم دیدم، پشت تا ۴ ماهگی وقت داره. جلو تا ۲ سالگی . نگران نباش

چیو‌ دیدی گلم؟بچت چند‌وقتشه

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
چیو‌ دیدی گلم؟بچت چند‌وقتشه

متنی که تو مراقبتهای بعد زایمان بود... و کتاب مراقبتهای بارداری و بعد زایمان.

بچه های من ۴سال و نیم و دوسال و سه ماه. برای همین یادم رفته بود.

متنی که تو مراقبتهای بعد زایمان بود... و کتاب مراقبتهای بارداری و بعد زایمان. بچه های من ۴سال و نیم ...

ممنون گلم 

ممنون گلم 

قربونت... خدا حفظ ش کنه نی نی ت رو🌹🌹🌹