2733
2734
عنوان

دستکاری کردن خال

1966 بازدید | 28 پست

بچه ها من ی خال تخت سیاه تو دلم داشتم 

بعد خاروندمش و کندمش🥲ی دو سه هفته ای رو سرش دلمه بست و دورش قرمز شد و بعد خودش افتاد ولی جاش صورتی مونده

خالمم کوچیک نبود 

خیلی میترسم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه خال بی دردسری بوده😁 جاش مونده دیگه بعد دو سه ماه خوب میشه البته اگه دوباره عود نکنه خالت

😂من بچه بودم چند تا از خال هام رو با خاروندن محو کردم با اینکه رو پوستم بود 😂😂😂😂

مـی آیـد هـر آنـچـه،کـه بـایـد بـیـایـد🤍🫧
هیچوقت هیچ نوع خالی رو دستکاری نکنید.  چون امکان تبدیل وتغییر به کنسر پوست داره.   اگر ورم ...

لیزر اشکال داره؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2738

خال با درجه قوی لیزر وقتی سوخته بشه رنگدانه ایی نداره.ولی با دستکاری در واقع به رنگدانه  تغییر جهت میدی.  کمی ویتامین a و e     به اندازه نوک انگشتت قاطی کن با دوانگشتت و بزن روش . یکبار در روز. بمدت   ۵ روز. ودیگه سعی نکن کلوییدشو جدا کنی.‌

ن بابا   نترس  من ی خال رو با تیغ برداشتم تو خونه 😂خیلی وحشی و پرجرأت بودم  بعد ر ...

یا خداااا

برا شمام جاش صورتی شد و موند؟اولش روش مثه جای زخم شد بعد اون بلند شد و کنده شد الان صورتی مونده

2706