2726
عنوان

به نظرتون این کارم اشتباهه

198 بازدید | 16 پست

گناهه؟این که دوستام اذیتم کنن و تو دعوا بدجوری بچزونمشون جوری که خورد شن این گناهه کارم من بدتر بچزونما 

خدایا ‌‌. من در کلبه فقیرانه خود؛🏠 چیزی دارم ؛ که تو در عرش کبیرایت نداری🌾منچون تویی دارم!📿 و تو چون خودی نداری!:)🌼

خودت چی فکر میکنی😐🤣نه ثوابه خدا تاکید کرده اگه کسی چرزوندتون شما بدتربچرزونید من کیف کنم

دلم بارون می‌خواد ، آروم بیاد ، بریزه رو سرمون خیس شیم☔️🦋باید کسی آرام در گوشم بگوید ؛خیلی به رویاهای خود نزدیک هستی طاقت بیاور ، هیچ تا مقصد نمانده..خورشید می ‌تابد ، اگر تاریک هستی 🍀🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما دختر مذهبی به نظرم بودید  ببینید دین چی میگه

منم پرسیدم من قبلا دوستام اذیتم کردن خیلی بد کوبوندمشون اما خب معذرت خواستم اما اونا خیلی پروعن

خدایا ‌‌. من در کلبه فقیرانه خود؛🏠 چیزی دارم ؛ که تو در عرش کبیرایت نداری🌾منچون تویی دارم!📿 و تو چون خودی نداری!:)🌼

ولی خارج از شوخی تو بیخیال شو

بهترین انتقانه

و اعصاب خودت آرومه

دلم بارون می‌خواد ، آروم بیاد ، بریزه رو سرمون خیس شیم☔️🦋باید کسی آرام در گوشم بگوید ؛خیلی به رویاهای خود نزدیک هستی طاقت بیاور ، هیچ تا مقصد نمانده..خورشید می ‌تابد ، اگر تاریک هستی 🍀🌱
آره گناهه قرار نیست خودمون رو بابقیه ست کنیم که عزیزم 

ها یعنی بزارم اونا ضربه بزنن 

ولی خارج از شوخی تو بیخیال شو بهترین انتقانه و اعصاب خودت آرومه

نه منو نمیشناسی که من جوری لبخند میزنم و ریلکسم ترسناک مبشم

دقیقا بدی رو باید با بدی جواب بده البته دو سه برابر که طرف دهنش سرویس شه😂

دعوا کرده بودیم دیگه من خوب رفتار کردم آدم نشدن من همیشه مهربونه بودم اونا مشکل داشتن

2706