2733
2734

تابحال نخوردم و خوشمم نمیاد ولی بخاطر همسرم که دوست داره میگو تمیز شده و تازه خریدم

الان نمیدونم باید چیکارشون کنم و چطور فریزشون کنم☹

مثل ماهی فقط بشورم و فریز کنم یا روش خاصی داره؟

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی خوشمزه س خودتم بخور 

من همیشه خونه مادرم خوردم چون از پاک کردنش بدم میاد یه رگ داره اونو باید بگیری از نت ببین 

بعد ما نمک و ماست میزنیم بهش بعد سرخ میکنیم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

عزیزم تمیز شده؟اگه تمیز نشده باید اون رگ مشکی وسطشو در بیاری و سرشو جدا کنی بعد بشوری و بذاری توی یه آبکش تا یه کم آبش بره ولی نذار خیلی خشک شه .بعد بسته بندی کن بذار فریزر

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

بله

رگ گیری شده حتما خریدی

من‌اون‌قسمت پایینشو هم‌تمیز‌میکنم

میگو پلو

یا میگو سوخاری یا حتی سرخ شده

خیلی خوشمزه میشه 😋

قلیه هم درست‌میکنن

که من دوس ندارم

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706