2737
2734

نی نی یارتوروخدایعنی  چی؟؟؟قانون سایت خیلیبده،،پرشدازبچه های دبیرستانی،،راجب کنکورورشته و.....حالم بدشد

خدایااگه.صلاح میدونی بحق دردانه کربلارقیه.سه ساله به منم یه دختربده. پسرمم.خودت  حفظش.کن پشت وپناهش باش آمین یارب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آماده حمله باش

یک عدد عشق چای☕️🫖بفرما چایی؟ ترک زبان !!!!عاشق تنهایی...کیوت هسدم از همون واقعیای بی میک آپ😏گشتم نبود،نگرد نیست 🤤دوسداشتم سنمو زیاد نوشتم....چگونه خودت را ساختی؟ زخم ب زخم جوابمه ! امضاهای یه سریاتونو خیلی دوسدارم اما حسش نیست بخوام به اندازه همونا بنویسم یا به همتون بگم وای امضات  هاهاها🤣 تیکر بلند شدن موهام و چن تا هدفمه دوسداشتم بزارم آبی چون تیکرش قشنگ بود💙😌
2731
2738
اونا هیچی اقایون مزاحم رو چی میگی؟ همین الان یه نفر اومده نوشته عزیزم اشنا بشیم؟    

😐😐

گفتم: خدایا!!! دلم را شکستند..... گفت : هیس نگران نباش،آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند. وعده ما باشد همان روز🙂
از کی تا حالا 13 ساله ها کنکور میدن ؟    

عزیزم 13 ساله تنهانه،،،کلاکنکوری واینچیزا 

خدایااگه.صلاح میدونی بحق دردانه کربلارقیه.سه ساله به منم یه دختربده. پسرمم.خودت  حفظش.کن پشت وپناهش باش آمین یارب العالمین 

🤣🤣🤣

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

بالاخره سایت عمومیِ🧘🏽‍♀️

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2706