2737
2734
عنوان

بخاطر تکرر ادارم خل شدم

266 بازدید | 16 پست

دوستان از وقتی ۷ سالم بود تکرر ادرار گرفتم خیلی دکتر رفتم اون زمانا ولی بی نتیجه بود بزرگتر که شدم بهتر شدم ولی موقع خواب امونم بریده میشه یعنی شاید بالای ۱۰ دفعه برم هر دفعه هم ۲۰ دقیقه بشینم تا یک قطره ادرار بیاد بعضی وقتا دیگه صبح میشه و من هنوز درگیرم ولی فقط این مسئله موقع خواب پیش میاد  خواستم ببینم کسی بوده با این مسئله و درمان شده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برا من فقط وقتیه که میخوام بخوابم

سونت بذار

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 

شاید ظرفیت مثانه کمه 

پیش یه روانسناس برو شاید مثانه ات عصبیه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

اینا باعث تکرر ادرار 

قند خون بالا 

دیابت بی مزه که براثر ترشح هورمون خاصی درست میشه اما طرف قند نداره 

عفونت ادراری 

مشکلات کلیوی

توصیه میکنم یه دکتر کلیه و مجاری ادراری خوب برو و هرچه لازمه بده تا سلامتی به دست بیاری 

هم از نظر روانی و هم از نظر جسمی ممکنه اذیت کنه

2706