2726
عنوان

زیر گلوم

113 بازدید | 11 پست

مثل توپ توپای کوچیک عفونت هست،فشارشون میارم درد میگیره😓😓😓

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر دستت حرکت میکنن یا سفتن؟

حرکت میکنن،سرفم زیاد میکنم،از بینیمم چرک میاد

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
2728
فک نکنم،آخه آبریزش بینیم دارم

عفونته از عفونت کیست هم بوجودمیاد 

دارو میخوری؟

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
عفونته از عفونت کیست هم بوجودمیاد  دارو میخوری؟

آره سفیکسیم میخورم،کرونا نیس؟؟

آره سفیکسیم میخورم،کرونا نیس؟؟

ممکنه اگه گلو دردت شدیدع،ولی اگ دیدی این توپ توپای کوچیک تو گلوت احساس میشن وخوب نشدن برو سونو

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
ممکنه اگه گلو دردت شدیدع،ولی اگ دیدی این توپ توپای کوچیک تو گلوت احساس میشن وخوب نشدن برو سونو

باشه عزیزم ممنون