2726

۱ سال 

بد نبود

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

دوسال 

از فضاش قبلا خوشم اومدع بود

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳ ساله عضوم

نمیدونم...واس فرار از دنیایی بیرون

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728

سال۹۹ خواننده خاموش بودم ۱۴۰۰ عضو شدم هم مزایا داشته هم معایب

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

من از بیکاری عضو شده بودم

اوایل قرنطینه کرونا بود و منم خیلی بیکار😁

بله برام اوایل مفید بود. چون بهم کمک کرد سطح فکرم ارتقا پیدا کنه. اما الان خیلی جای مزخرفی شده و فقط محض وقت گذرونی میام و سعی میکنم مفید باشم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

از ۹۷ بودم اینجا 

ولی قبلا خیلی خیلی بهتر بود یه مشکلی در خصوص بارداری و... داشتی چهار نفر میومدن 

اما الان چون سن و سالشون کمه و بچه مدرسه این طبیعتن نمیتونن کمک کنن 

دو نفرم نمیاد تو اونجور تاپیک ها 

سایتم اسمش نی نی سایته مثلا : بارداری ، زایمان 

کاش اسمش رو عوض کنن بذان قلمچی !

از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉

من چند وقتیه عضو شدم، چون کسی بود که اصرار داشت خانومها کمکش کنند، فقط به خاطر ایشون، قبلش هم چون در بارداری استراحت مطلق بودم و بیکار این سایت رو چک میکردم، حالا دیگه عادت شده و گاهی میام سر میزنم، اما گاهی ناراحت میشم، چرا عضو شدم ولی دیگه عادت شده، چون همش انرژی منفی دریافت میکنم

2706