2733
2734
عنوان

اینایی که میان عکس خریداشونو میزارن ....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 112 پست
تاپیکت واقعا بین اینهمه عنوان خیانت و دعوا خوب بود  الان یکی چند روز پیش تاپیک طلا زده بود عکس ...

خیلی ممنون💛💛

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
با گذاشتن عکس دماغ عملیت مواظب باش چشت نزنن دماغت بزرگ میشه ها میبینی یه عده پول عمل ندارن اه میکش ...

این دیگه چیز خاصی نیست بخوان چشمم بزنن منم شخص پولداری نیستم همین پولو هم وام گرفتم عمل کردم 🙄

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چون عکس گزاشتم با دوستام نظرسنجی کنم انسانیت ندارم ؟؟عزیزم دلتو بزرگ کن اینستا پره بعدم من اعتق ...

عزیزدلم تاپیک خودته هرچی دوست داری بزار اگ ندارن میبینم طلاها هرروز میخرن رستوران خونه هاشون غذا هاشون هرروز تاپیکا میخونم

هرچی خوبه مال مرداس😡نمونش ما خانوم ها😏والا😑خدا سایه مونو از سرشون کم نکنه😁😅😅
این دیگه چیز خاصی نیست بخوان چشمم بزنن منم شخص پولداری نیستم همین پولو هم وام گرفتم عمل کردم 🙄

پس نباید بگی چون کسی ک نداره میاد میگه خوشبحالت دماغت عمل کردی اونم میخواد

2728
بیشتر شما جای تاسف داری چون اگه کامنت هارو با دقت خونده باشی میبینی چقدر آدم حسرت زندگی ایشونو خوردن ...

بابا چارتا تیکه لباس حسرت خوردن دارههه؟یعنی فقط باید تو سایت بدبختی ببینیم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
عزیزم من بخاطر خودتون گفتم چون ممکنه ینفر حسرت زندگیتون رو بخوره و خلاصه براتون مشکلاتی پیش بیاد

به نظرم ماهایی که اینجا عضو می شیم  باید دلمون رو گنده کنیم،یکی از خوشختی ش میگه همه بهش حمله میکنن که قصد داشتی پز دادی،از خرید میزارن میگیم بقیه آه میکشن،خوب اینطوری که سایت همش میشه کتک کاری و دعوا و طلاق و بیماری

بعد یک عده میان میگن چرا همه مینالن؟چرا کسی خوشبخت نیست؟

به نظرم به خودت تلقین میکنی که برات اتفاق میوفته چون اگه به آه کشیدن بود الان همه خیانت کارها و آدما ...

شما مطمئنید که بدبخت نیستن؟

تو زندگیشون هستین؟

چرا همیشه فکر میکنین مردم میان مشکلات زندگیشونو جار میزنن؟و اگه چیزی نگن ینی خوش و خرم در حال زندگی کردنن؟؟

قطعا هرکسی سزای کارش رو میبینه

دیر و زود داره 

اما

سوخت و سوز نداره

میذاشتی بتمرگم پیشت درستش کنیم باهم.الان برم چیکار کنم من با هشت میلیارد آدمِ غریبه؟
دقیقا 

👌👌دخترابیاین اونورر اگر موافقین  هرکی دوس داشت بیاد تاپیکم خوشحال میشم نظربدین 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2738
پس نباید بگی چون کسی ک نداره میاد میگه خوشبحالت دماغت عمل کردی اونم میخواد

🤐🥴😕یا علییییی با کجاااا داریم میریم 

ن اعتقاد نداریم هرکسی یع نظری دارع پس این همه آدم عکس تو اینستا نزارن چون ما دلمون میخواد اونا اینجا ...

از اون بدتر نباید بازار بریم چون ممکنه ویترین مغازه ها رو ببینیم و آه بکشیم 

حالا تو خیابون یکی با جنسیس رد میشه من باید حسرت بکشم؟

آدم باید خودش رو تغییر بده نه کل آدم های این جهان رو دلامون رو باید بزرگ کنیم و از خوشی دیگران شاد بشیم

❤️🤍PEGAH🤍❤️
ن اعتقاد نداریم هرکسی یع نظری دارع پس این همه آدم عکس تو اینستا نزارن چون ما دلمون میخواد اونا اینجا ...

کی گفته من از خوشحالی بقیه ناراحت میشم؟

اتفاقا خوشحالم میشم 

ولی روی صحبتم با اون عده ایه که حسرت میخورن

دقیقا همینه بنظرم کار اشتباهیه بیای اینجا راجبشون صحبت کنی

اره باید بیای راجب فقر نداری بدبختی مادرشوهر خاهر شوهر شوهر هرز

شوهرم کتکم زد 

شوهرم پول نداد

خود کشی و ...

دوستان از این انرژی منفیا بزنید دیگه چرا تاپیک خوشی میزنید اسی ناراحت میشه

لایک نکنید لطفا🗣    #اهدای عضو هدای زندگی🦋☘️                                
شما مطمئنید که بدبخت نیستن؟ تو زندگیشون هستین؟ چرا همیشه فکر میکنین مردم میان مشکلات زندگیشونو جار ...

والا خودتم کم لاف  نزدی تو تاپیک هات 

🤐🥴😕یا علییییی با کجاااا داریم میریم  

کسی ک تاپیک میزنه از خوشحالی کسی ناراحت میشه این حرفا باید بشنوه خودشون دماغ عمل میکنن پول میدن چیزی نیس ولی یکی وسیله میخره چیزیه

2706