2726
عنوان

دستگاه تصفیه آب

222 بازدید | 9 پست
آب سالم تا عید نوروز -دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت عالی - هر سوالی داشتید در خدمتم
با دستگاه تصفیه آب ، به خود آب سالم و خیالی راحت هدیه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پساب و فاضلاب تولید شده در محیط های صنعتی و مسکونی علاوه بر ضررهای زیادی که بر محیط زیست ایجاد می کنند، با کمی تغییر و حذف آلاینده های متعدد قابلیت برگشت به چرخه طبیعت را دارند. به طوریکه در اغلب کارخانجات، پالایشگاه ها، بیمارستان ها و حتی مجتمع های مسکونی با تجهیزات متعدد عملیات تصفیه فاضلاب صورت می گیرد. از محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی هفت می توان به تولید سیستم های تصفیه فاضلاب اشاره نمود. تجهیزات تولید شده توسط این مجموعه با توجه به شرایط محیط مورد نظر و در ابعاد و ظرفیت های متعدد طراحی و تولید می گردند. از جمله محصولات و تجهیزات تولید شده برای انجام عملیات تصفیه فاضلاب به روش های گوناگون می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

• طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی
  • طراحی و تولید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
  • طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب UASB
  • تولید کالیبراسیون پات
  • طراحی و تولید پکیج فلوکولانت
  • تولید انواع آشغالگیر دستی و آشغالگیر زوج توری و مکانیکی
  • طراحی و تولید انواع دریچه آب بند
  • طراحی و تولید پکیج چربی گیر فاضلاب DAF
  • طراحی، تولید و نصب و راه اندازی اویل اسکیمر
  • تولید و ساخت انواع هواده سطحی شناور و ثابت

تمام محصولات و سیستم های طراحی شده در گروه صنعتی هفت بر اساس ویژگی تصفیه خانه و کارخانه و محل نصب و استفاده از آنها طراحی و تولید می گردد. پس از مرحله طراحی و تولید این تجهیزات، فرآیند نصب، راه اندازی و آموزش نیز توسط افراد حرفه ای و متخصص در این حوزه صورت گرفته و نکات مهم برای نگهداری و استفاده از این تجهیزات با آموزش های تئوری و عملی ارائه می گردد.

من هم دستگاه تصفیه آب تهیه کردم چند ماهی میشه مارکش آکوا پرو هست

تو این وضعیت کرونا هم خوبه چون مدام بطری آب معدنی نمیخریم چون کلی هم باید اونو بشوریم بعد بذاریمش یخچال

من از این سایت خریدم ، آدرس سایت پاک آب هم برای خرید دستگاه تصفیه آب

پاک آب ، امکان خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال برای سلامتی خانواده