2737
2734

ما تو فامیل مون و دوروبرمون اکثرا نامزد میکنن اینطوره که از هفته 6 روز (بدون اغراق ) داماد خونه مادرزنشه ... اون یه روز دیه هم باز عروس و داماد پیش هم ان. 

ولی خب با وجود همه مسائل و مشکلاتی که هست، منو همسرم مال دو تا شهر متفاوتیم ، هر دو شاغل ( من پاره وقت و همسرم تمام وقت با کشیک شب ) و هر دو دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستیم. 

مادرم استدلال شون این هست که باید همسرم مث بقیه باشه و یه مهمونی در یک یا دو هفته کم عه و اینکه کلا سر زدن بدون مهمونی هم دیدار حساب نمیشه ( مثلن عصرونه دو سه ساعت نامزدم بیاد و برای شام کار داشته باشه مادرم ناراحت میشه )

ولی خب من معتقدم رفت و امد بیش از حد ( خودم قبول دارم مال ما کمه اما خب سرمون شلوغه ) باعث مشکلات خیلی زیادی میشه ؟ نظر شما چیه ؟

دورنا نامزدی دوران شناخته رفت و آمدها فرصت خوبیه همو بیشتر بشناسید.صرفا نه بخاطر اینکه رسم باشه داماد بیاد اونجا رسم و رسوم قانون که نیس

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ ربطی داره

سعی کنید که از همین الان استقلال زندگیتون رو حفظ کنید و با حفظ احترام به مادر محترمتون، اجازه دخالت هیچ کسی رو در زندگیتون ندید چرا که آسایش زندگی خودتون رو مورد تهدید قرار دادید

2738

اتفاقا ما رسم و رسوممون کاملا برعکس شماست وعقیده داریم داماد کمتر باید بیاد و هفته ای یکبار برای شام کافیه ، خودمم از همون دوران عقد این روش رو داشتیم الانم همینجوریه و البته خونه مادرشوهر هم همینطور ، بنظرم زیاد رفتو امد خوب نیس

من با شما موافقم

دیگه تین ایجر که نیستین هر روز کله تونو زیر بال هم کنین بق بقو کنین! بعدم فرض کنید با اون شرایط ازدواج کردید بعدش هردو باید برید سر کار و دانشگاه و هزار گرفتاری بعدش باید بیای تاپیک بزنی چرا شوهرم اصلا به من توجه نمیکنه صبح تا شب سرکاره همو نمیبینیم!

دو روز آخر هفته هم بالاخره یا به خونه والدین شما یا ایشون سر میزنید وقتی برای خودتون نمی مونه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706