2328

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

نه خوبی

میدونستی پروانه ها🦋نمیتونن بال‌هاشونو ببینن و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن؟؟شاید تو هم یه پروانه ای، یه انسان فوق العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش..! :یه افسانه خیلی قشنگی هست که میگه: اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه پس بیخود برای چیزایی که از دست دادید ناراحت نباشین،حتما قراره بهترش گیرتون بیاد🧡 
2334

مگ تیره چشه  

•💜🐈 희망은 영혼의 심장 박동입니다.🐈💜•      میوو پاتریک:  چرا منو بیشتر از همه ی دوستات دوست داری ؟       +باب اسفنجی: چون وقتایی که ناراحت بودم و اشتباه کردم فقط تو بودی که بهم گوش دادی ووقتایی هم که خودم نبودم فقط تو بودی که ازم دفاع کردی •(: 🙂🩹

عزیز این ماسک ها رو امتحان کن 

شیر +اردسفید 

شیر +ارد جوانه گندم 

اینا رو عین خمیر نرم و مثل بافت ماسکهای دیگه درست کن بعد بزن صورتت ۳۰ دقیقه بعد کاملا خشک میشع بعد بشور 

خودت میبینی چقدر تغییر میکنه 

عزیز عموما یه نصفه ق ارد کافیه شیر رو قطره قطره اضاف کن شیر کم چرب 

عزیزان دل ⚘🥰...زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم و خوبی کنیم.🥰
مگ تیره چشه    

هیچی من صورتم گندمیه ولی واقعا پوستم صافه با یذره کرمم عالی میشم خاستم یه نظری هم از شما بدونم

عشق دلم نیما جونم😍🤍💫و اینک پروفم‌ خودمم لطفا کپی نشه😌

[QUOTE=248919572]تو به این میگی تیره اگه واقعا رنگ پوستت اینه و تاثیر (((((

بخدا ن ف هس ن نور زیاد پوست خودمه

هیچی من صورتم گندمیه ولی واقعا پوستم صافه با یذره کرمم عالی میشم خاستم یه نظری هم از شما بدونم

کی گذاشتی که ندیدم بودم که

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمره عشقمون 🤩🤩🥰فندق من.... منو بابا بدجور بیتابتیم.... دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.... خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون 🙏
عزیز این ماسک ها رو امتحان کن  شیر +اردسفید  شیر +ارد جوانه گندم  اینا رو عین خمیر ...

مگ چیکار میکنع؟؟

مگ چیکار میکنع؟؟

رنگ پوست رو باز میکنه روشنتر و صافتر و قشنگتر فقط با یه کرم روزانه میبینی چقدر قشنگ تر شده امتحان کن

عزیزان دل ⚘🥰...زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم و خوبی کنیم.🥰
رنگ پوست رو باز میکنه روشنتر و صافتر و قشنگتر فقط با یه کرم روزانه میبینی چقدر قشنگ تر شده امتحان کن

ینی هرروز بزنم شبا بزنم یا روزا و اینک چن دیقه بمونع رو پوستم

عزیزم و اینک چقد آرد بزنم چقد شیر مثلا؟؟

ینی هرروز بزنم شبا بزنم یا روزا و اینک چن دیقه بمونع رو پوستم

نه هر زمان دلت خواست بزن فرق نداره تا زمانی که خشک بشه کامل بذار بمونه 

نه هر زمان دلت خواست بزن فرق نداره تا زمانی که خشک بشه کامل بذار بمونه 

مرسی عزیزم ینی تاثیرشو تو چن روز میبینم؟؟