2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینجا سایت بارداریه اینجا نپرسی کجا بپرسی

عزیزم من دقیق توضیح میدم خواهش میکنم باحوصله بخونین.

گلم.علایم هام رو بهت میگم..10_12وز قبل موعد ی بارسرگیجه خفیف گرفتم بعد دوسه بار اون چندوقت حالت تهوع خفیف داشتم بعد کم کم دیدم حرفYتوچشمم بود ک گفتن نشونه ی بارداریه بعد هاله ی دور نوک سینه م دونه هاش درشت و شفاف شد و نوک سینه هام درد گرفت.ی درد ک تابحال نداشتم تکرر ادرار هم گرفتم من قبلاپریودمیشدم کل سینه م درد میگرفت ولی اینبار نوکش فقط درد داشت ی درد عجیب..بعد از نافم ب پایین تیرکشید دردهای ریز زیر دل و گاهی سمت چپ و بیشترسمت راست داشتم اشتهام خود بخود کم شد سوزش سردل داشتم ۴روز قبل موعد دو تا سرگیجه ی شدید داشتم عصرش بی بی چک مدیکور کاغذی زدم هاله انداخت همون لحظه اول پسفرداش باز بی بی چک زدم هاله انداخت دخترای سایت گفتن از بده دادم بتام ۲ بود منتظر شدم ببینم پری میادیانه؟ ی بارم کمر درد داشتم. نیومد موعدم ۲۱م بود سیکلم ۲۸روزه بود پریروز و پریشب سینه م درد گرفت دیروز تو ترشحم ی لکه کوچیک قرمز دیدم عصر رفتم دکتر گفت معلوم نیست باردارباشی یانه؟ از بده من از دادم اون حین هم رفتم ی مدیکور دیگه خریدم قطره ای و تست منفی بود.جواب از ک اومد بتا۳ بود دیگه جوابو نبردم پیش دکتر حالا صبح ک بیدارشدم رفتم دسشویی باز ی لکه قرمز دیدم تو ترشحم  یعنی میگی امیدی هست؟ اولین روز اخرین پریودیم ۲۴تیربود حالا توبرگه ازمایشم نوشته بتا۵یعنی مثبت من قبل موعدم بتام ۲بود دیروز ک ۴روز ازموعدم گذشته بتام ۳ بود یعنی امیدی هست؟ 

یا رب نظر توبر نگردد
عزیزم من دقیق توضیح میدم خواهش میکنم باحوصله بخونین. گلم.علایم هام رو بهت میگم..10_12وز قبل موعد ی ...

خب عربزم چند روز صبر کن اگه ۲۴ تیر موعدت بوده تا ۴ ۵ روز دیگه مشخص میشه باردار هستی یا نه

چند‌وقته اقدامی؟

خب عربزم چند روز صبر کن اگه ۲۴ تیر موعدت بوده تا ۴ ۵ روز دیگه مشخص میشه باردار هستی یا نه چند‌وقته ...

ماه دومم. امروز صبح اندازه ی عدس لک دیدم نه لکی ک بریزه تولباس زیر

یا رب نظر توبر نگردد
ماه دومم. امروز صبح اندازه ی عدس لک دیدم نه لکی ک بریزه تولباس زیر

خیلیم نیست ایشالله ک بارداری عزیزم❤️❤️❤️ولی هیچی نمیشه قطعی گفت از روی این علایمی ک میگی