2726

بگیم تا یادمون بیاد چقد بدبختیم 

دور همی بدبختاس؟

یک عدد عشق چای☕️🫖بفرما چایی؟ ترک زبان !!!!عاشق تنهایی...کیوت هسدم از همون واقعیای بی میک آپ😏گشتم نبود،نگرد نیست 🤤دوسداشتم سنمو زیاد نوشتم....چگونه خودت را ساختی؟ زخم ب زخم جوابمه ! امضاهای یه سریاتونو خیلی دوسدارم اما حسش نیست بخوام به اندازه همونا بنویسم یا به همتون بگم وای امضات  هاهاها🤣 تیکر بلند شدن موهام و چن تا هدفمه دوسداشتم بزارم آبی چون تیکرش قشنگ بود💙😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل که زیاد حداقل موضوعش رو خودت میگفتی بهتر بتونیم تعریف کنیم 

دیگه حتي حوصله باز كردن گره هاي هندزفريمو هم ندارم چه برسه گره هاي زندگيم! 🚶🏾‍♂🗿                                              به دل نگیر خدا ولی دنیات دیگه قشنگ نیس😔😔😔
2728
مشکلی که واقعا سخته حل کردنش مثلا من مادرم سرطان داره حالش خوب نیست

عزیزم ایشالا مادرت زود خوبه شه

دیگه حتي حوصله باز كردن گره هاي هندزفريمو هم ندارم چه برسه گره هاي زندگيم! 🚶🏾‍♂🗿                                              به دل نگیر خدا ولی دنیات دیگه قشنگ نیس😔😔😔

من از جر و بحث با شوهرم خسته شدم پنج سال از ازدواجمون گذشته پس کو اون ارامش بعد ازدواجی که همه میگن

ممنونم‌عزیزم‌فداتشم انشالله شماهم به هرچیزی که میخایید برسید پول داروهاشو کم دارم خداکمکم کنه جورشه

خدا نکنه عزیزم ایشالا خدا خودش کمکت میکنه 

هی خانواده های فامیل ما همه با هم دعوا دارند تقریبا همه پدری و مادری اختلاف و حرف بین شون هست .......خیلی بده واقعا بقیه مثل آدم ها خانواده هاشون فامیل ها با هم حرف میزنن و رابطه سالم دارند...ما مثل فیلم وضعیت سفید معلوم نیست کی با کی دوسته قهره ....

2706