2737
2734
عنوان

دوستی چند ساله با یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 58 پست

ازالان جداشو خودتو بخاطر کسی که رک بهت گفته نمیخوادت تحقیرنکن تومیتونی توشرایط خیلی بهتر ازدواج کنی هیچ وقت اعتماد نکن وبه کسی که فقط چندروزه باهاش آشنا شدی ماشین ندی ممکنه اصلا برنگردونه خیلی مواظب باش 

میشه برای بچه دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نیاز ب فکر کردن نداره این مورد به درد نمیخوره 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
اگه احساس راحتی نمیکنی باهاش مجبور نیستی تو رابطه بمونی عزیزم. مخصوصا این‌که رک‌ بهت گفته الان هدف م ...

میدونی الان نه شغلی داره نه هیچی.این چندباریم که بیرون رفتیم فقط با ماشین من بوده.بعد رک بهم میگه من ۶-۷ سال دیگه شاید بتونم ازدواج کنم اونم بعد از اینکه مادرم اینارو به آرزوهاشون رسوندم. بعد معلوم نیست اصلا به ازدواج و اینا ختم بشه شاید به هم نخوردیم. 

حتی دست و دلش نمیره یه آدامس بخره وقتی باهمیم.میگه چون کار ندارم نمیتونم.اخه یه آب معدنی دیگه چیه که نتونی.داشت امار پول تو جیبیای منو میگرفت که بابام چقدر بهم میده.دقیقا فرداش اومد گفت ۵۰۰ تومن داری قرض بدی!آخه با کسی که چهار پنج روزه آشنا شدی نمیشه اتقدر راحت باشی

2731

اگر واقعا قصدت ازدواجه بیشتر از ۶ ماه واسه کسی صبر نکن

فقط ۱ درصد فکر کن اون ۴ سال بگذره و شما نتونید ازدواج کنید اون وقت هم عمرت و وقتت رو تلف کردی هم موقعیت های ازدواجت رو تو این چهار سال از دست دادی

نی نی یار منو تعلیق نکن😐🤲

واقعا که چطور حاصر میشید آینده خودتون رو دستخوش این بازیهای بی نتیجه کنید؟!!!

اگر بحثتون عشق و عاشقیه که خودتون بهتر میدونید ولی اگر با عقل و درایت و مشورت با افراد خیرخواه و فهیم خانواده ها و مشورت با مشاور نظرتون هست که انتخاب همسر کنید به نظرم گزینه خوبی برای ازدواج با شما فکر نمیکنم باشه

بالاخره یه پسر و دختری که میخوان ازدواج کنن باید یه سری پارامترهای اولیه و عمومی رو داشته باشن و در مورد آقا باید شغل مناسب و آبرومندانه و محل اسکان قابل قبول و استقلال کافی ووووو رو داشته باشه ولی در هر حال خودتون بهتر میدونید که چ چیزی به صلاحتون هستش

انشاالله که هر جی خیره براتون حاصل بشه

2738
تو یه هفته انتظار داری بگه بیام خواستگاری؟انتظار ازدواج یا پول خرج کردن تو هفته اول منطقی نیست ولی ا ...

نه منم امتظار نداشتم همون اول بگه میام جلو.ولی انتظارم نداشتم برگرده بگه من هدفم این نیست و باشیم دور هم خوش میگذره.

من پدرم وضعش خوبه اصلا نه عقده ی کافه رفتن و اینارو دارم نه دوست دارم چیزی خرج کنه.ولی اینکه وقتی یه آقا همراهته حتی دلش نمیاد ۴ هزارتومن آب معدنی برات بگیره و وایساده خودت حساب کنی اونم بعد اینکه من کلی ماشین آوردم و با ماشین من اینور اونور رفتیم زننده بود برام.فقط ۱۰۰ تومن پول بنزین دادم تا الان🤦🏻‍♀️

بخاطر اینکه وضعیت مالی‌ش خوب نیست و داره خرج خانواده ش رو میده، نباید بهش بگی آشغال بدرد نخور 

نخیر بخاطر اون نگفتم اشغال بدرد نخور الکی قضاوت نکن خانوم محترم .بدلیل این که با این ک دستش خالیه و نمیتونه هیچ کاری کنه دختر مردمو آواره کرده و دنبال منفعت طلبی خودشه حتی خواسته ماشینشم ازش قرض کنه. 

این پسر ی عوضی ب تمام معناست جای دختر بازی بره کار کنه.

ینی چی که نمیتونه یدونه آب بخره

عزیز دلم یچیزی میگم البته در مورد همه صدق نمیکنه ما ی فامیل داریم کرمانشاهی ولی ببخشید خیلی خصیصه یعنی بی نهایت کلیم پولداره خصلت آدمای اونجا با عرض معذرت گفتم بعضیا خیلی خصیصن

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "
نه منم امتظار نداشتم همون اول بگه میام جلو.ولی انتظارم نداشتم برگرده بگه من هدفم این نیست و باشیم دو ...

ببین کات کن وگرنه عقده ای میشی آدم کک مگه 

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

بچه ها چرا انقد توهین میکنید به اون بنده خدا تو کامنت ها... اگه تیغ زن بود ک می‌گفت به دوست دخترش پول بده بهش یا ببرتش کافه دختره.... بنده خدا اشتباه کرده رک راستشو گفته که شرایطش اینه و قصد نداره و نمیتونه الان؟ خوب بود دروغ میگفت بمون به پام میگیرمت؟؟؟ انسانیت داره که راستش رو گفته. شمام خانم اگه سنتون دم بخته بنظرم منطقی باش و جداشو و با کسی که شرایط مناسب تری داره ارتباط بگیر. چون تازه هم هست راحت تره جدا شدن برات

منم برام جای تعجب داشت که چطوری اصلا روش میشه

چجوری با همچین انسانی وارد رابطه میشید واقعا؟! تو انتخاب عشق و همسر خیلی دقت کنید، یه آقایی که با شخصیت باشه حتی حاضر نیست ماشین همسرش رو بگیره اون وقت بعضیا تو 10 روز توقع گرفتن ماشین می کنند و غیره

آقا هستم 

مگه ادم قحطیه که حتی دربارش تاپیک زدی واااا.... بلاکش کن بره این یهو تو ماشین بیهوشت میکنه صدتا بلا سرتو ماشینت نیاره.... ضمنا اگر قصدت ازدواجه با پسر همسنت اشنا نشو معیارت ۷ سال بالاتر ببر بعد دوست شو

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706