2737
2734
عنوان

دوستی چند ساله با یه پسر

999 بازدید | 58 پست

سلام بچه ها خوبین؟

من حدود یه هفته اس با یه پسری آشنا شدم اصالتا کرمانشاهیه.من ۲۳ سالمه و طبیعتا دختر دم بخت حساب میشم و دوست دارم که ازدواج کنم.اونم ۲۳ سالشه ولی هنوز شغلی نداره و حتی پدرش ترکشون کرده. دیشب باهاش صحبت کردم میگفت من حداقل تا ۴ سال دیگه شرایط ازدواج کردن ندارم و حتی پا پیش نمیذارم و اولویتم اینه مادر و خواهرم رو کمک کنم چون سختی کشیدن در نبود بابام.بعد اصلا معلوم نیست تا ۴-۵ سال دیگه این آقا همچنان نظرش این باشه که پا پیش بذاره .الان چندباری رفتیم بیرون حتی یه آبمیوه هم نخوردیم چون میگه من اوضاع مالیم خوب نیست. آب معدنیم میخواستم خودم رفتم گرفتم.حتی چند روز پیش داشتیم درمورد یه کافه حرف میزدیم نمیگفت یروزی باهم میریم.میگفت اره قشنگه ادرسشم فلان جاست.این یعنی خودت برو.من میترسم آدم خسیسی باشه و اینکه این همه صبر کردن واسه این آقا بیهوده باشه و عمرم تلف بشه. چون تو حرفاش هیچ وقت مثلا نمیگه باهم بریم فلان جا.میگه اره خودت برو خیلی قشنگه.یعنی جمع نمیبنده و منو از خودش جدا میبینه.

بهمم گفته من هدفم ازدواج نیست.ممکنه بشه ممکنه اصلا نشه.

من خودم ماشین دارم ولی بهش نگفتم ماشین منه و گفتم مال پدرمه. چند روز پیش که ماشین دستم بود زنگ زد گفت میام ماشینو ازت قرض میگیرم یه کاری دارم.اخه ما هنوز ۱۰ روزم نیست آشنا شدیم من چجوری میتونم اعتماد کنم و چه توقعیه داری. واسه همین یجوری پیچوندمش

حالا به نظرتون با این شرایط همین الان همه چیو تموم کنم بهتر نیست؟ 

نیکی و پرسش ....شرایط رو کامل میدونی منطقی باش

یک عدد عشق چای☕️🫖بفرما چایی؟ ترک زبان !!!!عاشق تنهایی...کیوت هسدم از همون واقعیای بی میک آپ😏گشتم نبود،نگرد نیست 🤤دوسداشتم سنمو زیاد نوشتم....چگونه خودت را ساختی؟ زخم ب زخم جوابمه ! امضاهای یه سریاتونو خیلی دوسدارم اما حسش نیست بخوام به اندازه همونا بنویسم یا به همتون بگم وای امضات  هاهاها🤣 تیکر بلند شدن موهام و چن تا هدفمه دوسداشتم بزارم آبی چون تیکرش قشنگ بود💙😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تموم کن عزیزم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

این که باباش ولش کرده خودشم سرکار نمیره ب چ امیدی نشسته پس

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

یه ادم ول معطله که  داره ازت سو استفاده میکنه دیه اینم سوال داره اسی خودت ساعت ۹شب بذارش دم در بگو بسلامت عشقم

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

بله من بودم کلا از تمام زندگیم دیلیتش میکردم. این موجود چه فایده ای داره برات خواهر. اگر دنبال ازدواج خوبی فقط یک راه می‌تونه تورو به هدفت نزدیک کنه اونم اینه که خودتو بکشی بالا یه کار درس حسابی پیدا کنی پول تو جیبت باشه و به خودت برسی. کلاس ورزش و این چیزا بری. 

2706