2726

سلام من دانشجو و شب کارم.. ب سختی این یه تومنو جمع کردم تا لباس فرم بخرم واسه محل کارم دیروز رفتم از جمهوری تهران از یه خانم مانتو شلوار خریدم خودشم خیلی تعریف می‌کرد ک جنس های ما خوبه تا حالا از ما خرید نکردین؟ خلاصه مانتو شلوار رسمی خریدم یه تومن با خوشحالی دیشب سره کار بودم صبح ک اومدم خونه دیدم یا خدا زیر بغلاش پرز داده تورو خدا بگین جای من بودین چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببر نشون بده به فروشنده! با یه تعریق پرز بده تا اخر تابستون میپوسه میره که

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

عزیز مانتو شلوار رسمی خوب تا جایی که من قیمت دارم سه تومنه ولی اون خانومم نباید از جنسش انقدر تعریف میکرده 

میتونی ببری بهش بگی من اینو رو حستب جنس خوب ازت خریدم اینجوری شده و اگر امکان داشت مرجوع کنی

حتما ببر و اول با احترام بگو یا تعویض کنه یا پولو پس بده و دوم اگر نکرد بگو انقدر اینجا وامیسم و شربازی درمیارم همه مشتریات بپرن و آبروریزی میکنم

مهربونا واسه خوشبختی و آرامش خودم، همسرم و زندگی تازمون صلوات بفرسید

میرفتم همون مانتو رو میکوبوندم تو فرق سرش جلو مشتریاشم ببر که نتونه چیزی بگه

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
عزیز مانتو شلوار رسمی خوب تا جایی که من قیمت دارم سه تومنه ولی اون خانومم نباید از جنسش انقدر تعریف ...

آخه فرم مدرسه که 400 تومنه سه سال میشه پوشید. حداقل جنس فرم مدرسه میزدن

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706