2737
2734
عنوان

مسئله سزارین و طبیعی

434 بازدید | 55 پست

چرا انقدر تشویق به فرزندآوری میکنن وقتی حتی مادر توانایی انتخاب نداره؟من مشکل بواسیر دارم و الان ۳۴ هفته هستم به شدت میترسم از طبیعی.قبلا دکترا زیرمیزی میگرفتن نامه میدادن واسه سزارین الان اونم نمیدن نمیدونم چرا. تنها راهش هزینه هنگفت بیمارستان خصوصیه؟

بله

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بخاطر همین موضوع میگن تا وقتی پول سزارین تو‌خصوصی نداشته باشم بچه نمیارم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
خب متخصص زنانی که تحت نظرش هستی بخاطر بواسیر ممنوع نکرده زایمان طبیعی رو؟

نه خودشم قبول داره که با بواسیر سخته ها ولی میگه بیمارستانا این موضوعو دلیل نمیدونن بواسیر دلیلی برای سزارین نیست

بنظرم با دکترا و بیمارستانهای ایران سزارین خیلی بیشتر به سلامت مادر و بچه کمک میکنه

موافقم و اینکه کمترین حق یه مادر اینه که انتخاب کنه طبیعی باشه یا سزارین

2738
آره دیگه

انشالله هروقت تونستم از ایران برم بچه میارم دوتا 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

آی گفتی

منم همین مشکل رو دارم‌ به اضافه اینکه آریتمی قلبی دارم و قبلا هم فتق معده ام رو عمل کردم. یه زور بزنم ۳ جا دیگه ام‌ پاره میشه. 

توی شهر ما هم قبول نمیکنن. من یه بار سقط داشتم متاسفانه ... دفعه بعد باردار بشم با کلی استرس باید سرگردان بشم توی شهرای دیگه. برم‌ تهران با کلی هزینه بلکه اونجا خصوصی سزارین کنم. معلوم نیست توی این سفر هم چه بلایی سرم بیاد چون بارداری پرخطر دارم. 

من به خاطر این کثافت بازیاشون تصمیم گرفتم فقط یه بچه بیارم. 

آی گفتی منم همین مشکل رو دارم‌ به اضافه اینکه آریتمی قلبی دارم و قبلا هم فتق معده ام رو عمل کردم. ی ...

واقعا کثیف ترین نوع درامد اینه که از مادر باردار که به اندازه کافی مشکل جسمی و روحی داره سو استفاده کنن

بنظرم با دکترا و بیمارستانهای ایران سزارین خیلی بیشتر به سلامت مادر و بچه کمک میکنه

همکار من طبیعی زایمان کرد. موقع زایمان بچه اش رو بد درآورده بودن. اکسیژن بهش نرسیده بود. ۲۰ روز بعد فوت کرد بچه اش. 

چند تا مورد اینجوری سراغ دارم از اطرافیان.

زایمان طبیعی بد نیست ولی وقتی توی ایران دکترت حتی زحمت نمیکشه بیاد بالای سرت دیگه به درد نمیخوره. 

نه خودشم قبول داره که با بواسیر سخته ها ولی میگه بیمارستانا این موضوعو دلیل نمیدونن بواسیر دلیلی برا ...

وا؟😐 چه مسخره

من که بواسیر نداشتم سر زایمان گرفتم و چقد در به در دوا درمونش شدم، تو که مشخصا پدرت درمیاد.

خیلی بده این کارشون، با این که طرفدار سرسخت زایمان طبیعی ام، ولی واقعا هرکسی به خودش مربوطه که میخاد چه مدلی زایمان کنه

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
2706