2726
عنوان

اونایی که برای بار دوم ازدواج کردن بیان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3727 بازدید | 180 پست
تورو خدااااا امید بده ب من چطور طلاق گرفتی راضی هستی؟؟

من خیلی آدم خون سردی بودم خونسرد که نه ولی صبورر بودم هرمشکلی برام پیش اومد رو پیش خانوادم نگفتم حتی الان هم مشکلاتی که باشوهرم داشتم رو اکثرشو خونوادم نمیدونن  حتی اینکه شوهرم رو تو خونه با خانم غریبه دیدم  ولی بعدیه مدت باخودم گفتم مگه میبخوام چند سال زندگی کنم که اونم گندبزنه به زندگیم حتی وکیل هم نگرفتم خودم رفتم دنبال کارای طلاقم البته بماند که همسرم هم که نمیخواست مهریه واینا بده زیاد پافشاری نکرد دادگاه هارو نیومد و من بعداز1سال تونستم بدون وکیل واینا جدابشم یک طرفه الانم خداروشکر درسمو ادامه دادم و شاغل شدم نیازی به کسی ندارم  والبته حمایت خانواده هم شرطه اوله

زن زندگی آزادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما معرف داری ؟من سابقه ازدواج ندارم ولی خواستگار خیلی کمه 😔

من معرف ندارم محیط کار و اینکه هر کسی منو میبینه پیشنهاد ازدواج میده ،عزیزم تو یوتیوب محسن محمدی نیا را گوش کن خیلی خوب صحبت می‌کنه حتی در مورد اینکه چرا دخترا خواستگار ندارن ♥️

اره خوب این خوبه که از همسر سابقش بپرسی ولی به شرطی که بدشو نگه من اگه کسی درمورد همسر سابقم بپرسه ه ...

این خیلی حساسه یعنی اگه بری طرف فقط بدشو بگه کلا باید ایگنورش کنی نظرش معتبر نیست. بعد طرفت هم به خودش حق میده از تو بخواد شوهر سابقت رو معرفی کنی بره باهاش حرف بزنه و تو نمیدونی چی بینشون میگذره و خواستگارت چقدر منطقی هست.

همسر من چند ماه بعد از ازدواج رفتیم شهرمون گفت مغازه همسر سابقت رو نشونم بده منم نشون دادم خودم دور وایسادم رفت الکی یه چیزی قیمت کرد اومد گفت اگه این یارو انقدر بی لیاقت نبود که تو رو از دست بده خب من الان بدبخت بودم نداشتمت که!!!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2728
 ببخشید تو عقد چجوری بود لطف میکنی بگی و بگی چی بود چیشد

تو عقد هفته ایی یه بار میومد خونه ما فقط همین و ۱ روز هم منو میبرد خونشون ؛اصلا شاد نبود و منو بوس نمیکرد 

خیلی کم حرف میزد و خو خودش بود همه اینا نشونه افسردگی و خیلی چیزا بود که من اهمیت ندادم

گناه من سادگی بود .
منم اذیتم وابسته نبودی؟؟سخت نبود

چرا دوستش داشتم ولی این دوست داشتنم کاری نکرد که به خودم آسیب بزنم یا ارزشو خودمو بیارم پایین هرچی بیشتر باشی توزندگی که قدر وارزشت رو کسی نمیدونه آسیب روحی روانی میبینی درسته  اوایلش سخته ولی خودتو سرگرم میکنی کم کم فراموشت میشه 

زن زندگی آزادی
برو مشاور یا ۱۴۸۰ شماره مشاوره رایگانه مشورت بگیر میدونی تضمینی نیس آدم طلاق بگیره ازدواج بعدی عالی ...

مشاوره رفتم میگه خودتون باید تصمیم نهایی رو بگیری 

گناه من سادگی بود .
تو عقد هفته ایی یه بار میومد خونه ما فقط همین و ۱ روز هم منو میبرد خونشون ؛اصلا شاد نبود و منو بوس ن ...

دقیقا شوهرمنم افسردگی داشت یه جورایی بعدا فهمیدم  تازه قرص ترامادول هم مصرف میکرد یواشکی 

زن زندگی آزادی
این خیلی حساسه یعنی اگه بری طرف فقط بدشو بگه کلا باید ایگنورش کنی نظرش معتبر نیست. بعد طرفت هم به خو ...

اخی چه عالی پس خود طرفم باید فهمیده وعاقل باشه 

زن زندگی آزادی
چطوری خاستگار داری؟ منم الان سه ساله جدا موقیتم خوبه شغل دولتی دارم قیافه امم خوبه اما دریع از ی خ ...

بنظرم اخلاق، روحیات و نوع برخورد با اطرافیان یا همون جاذبه و دافعه‌ی معروف، خیلی مهم و تعیین کننده‌س و این‌که علت جداییتون چی بوده

بنظرم هیچوقت ازدواج نکن،یه بار واردش شدی دیدی چیز جالبی نیست حالا که رهاشدی دوباره خودتو گرفتار نکن خودت خودتو خوشبخت کن،اگر میگی باتنهایی چه کنم چه تضمینی وجودداره باازدواج تنهاترنشی!بنظرم ریسک نکن مرد خوب نایاب شده

لطفالایک نکنید،ممنون
دقیقا شوهرمنم افسردگی داشت یه جورایی بعدا فهمیدم  تازه قرص ترامادول هم مصرف میکرد یواشکی

شوهرمنم متادون میخوره الان خبر ندارم یعنی خودم اعصابم نمیکشه دنبال کاراش برم افسرده ام هست تو خونه اصلا حرف نمیزنه و بدتر از همه اینکه قبول نداره این حرفارو خلاصه ۴ روز عمر میکنیم چقدر باید غصه بخوریم نمیدونن زن خوشبختم داریم یانه 

گناه من سادگی بود .
2706