2733
2734

مده نظرم سفید با حاشیه رنگ چوبه بد نمیشه ک یخچال نقره گاز لباسشویی نقره اییه

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

کلا سفید بنظرم بیشتر بهش میخوره

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
کلا سفید بنظرم بیشتر بهش میخوره

نمیدونم میگن بی روح میشه فقط سفید اخه فقط حاشیه بالا پاییه چوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منظورتون نقره ای ؟اگر وسایلتون نقره ای هست کابینت سفید بزنید خیلی قشنگ میشه سرچ هم گنید عکسش میاد بب ...

اینم ک سفارش دادم پله سفید ک بالاش چوب با پایه کابینت نمیدونم پشیمون شدم همه میگن تک سفید بی روحه

نمیدونم میگن بی روح میشه فقط سفید اخه فقط حاشیه بالا پاییه چوب میشه

نه اصلا سفید بی روح نیست عزیزم‌من اتفاقا ی اشپزخونم کل کابینتا هایگلس سفیده و اونموقع مدل اکلیلیش خیلی مد بود واسه سال ۹۶هست.کلش سفیده و وسایلام جز گاز و هود سیلوره.ی خونمم که کابینتا سفیده اما جاهاییش قهوه ای هست مثله تورفتگی هود و اینا اما وسایلام سفیده.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
نه اصلا سفید بی روح نیست عزیزم‌من اتفاقا ی اشپزخونم کل کابینتا هایگلس سفیده و اونموقع مدل اکلیلیش خی ...

پس منم عوض میگن سفید میزنم با حاشیه نقره ایی صفحه رو کابینت چه رنگی بزنم 

منم وسایلم سیلوره اما کابینت سفید هایگلس باطرح چوب زدم البته هنوز وسایلمو نبردم بچینم تا شنبه یکشنبه انشالله میچینم اگه میتونی صبر کنی تا اون موقع عکسشون بفرستم برات

خدایا شکرت❤❤
2738
پس منم عوض میگن سفید میزنم با حاشیه نقره ایی صفحه رو کابینت چه رنگی بزنم 

اونم واسه  من سفیده نگا