2726

دقم داده 

شوهرشمام اینجوریه؟

همش از س..و اینچیزاحرف میزنه خاکبرسر 

حرف دیگه ای نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من سه ساله تو رابطه ام خب ؟ بحثای دیگ هم حرف میزنع باهام خیلی خوبه ولی احساس میکنم تو بحثای جنسی خیلی بیشتر ذوق داره فقط هم درمورد خودمون  کلا مردا همینن ذوق دارن واسه این چیزا 

چرا راجب اندام زنهای اطراف؟😑

راستش شوهر‌منم خیلی خیلی ش ه و ت ش بالاس... هروز داریم دیگ..

قبلا تحملش راحتر بود برام‌ولی الان دارم جدا میشم ب سلامتی😃

البته دلیلش چیز دیگست‌ 

یکبار باهاش برخورد جدی داشته باش بگو خوشت میاد برم دنبال مردای دیگه باشم از هیکل بقیه مردم خوشم بیاد تعریف کنم اینکه در مورد زنای بقیه با شما صحبت کند هیکلشون تعریف کنه اصلاً چیز نرمال وخوبی نیستش

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

اسی راجب بقیه خانما دقیقا چی میگه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
یه ساله،آره خیلی راضیه همزمان که ازبقیه میگه ازمنم تعریف میکنه خاکبرسرنمیدونم چه مرگشه کثافت

مردا همشون‌چشم‌چرونن ! بعضیا بروز میدن حرفشونو راحت میزنن مثلا ب زنشون میگن فلان خانومو دیدی چ هیکلی داشت چ باسنی داشت خوشگل بود و فلان بهمان بعضیام زرنگن بروز نمیدن و به زناشون میگن من بجز تو چشمم کسی دیگه ای رو نمیبینه .. ولی در هر صورت مرد نمیتونه ب زن خوش هیکل و خوش قیافه نگاه نکنه 

خیر چرا باید همه شوهرا مشکل جنسی داشته باشند؟

بعضیا فیتسش دارند دیگه

لذت میبرند از ایت طور مکالمات

ببمار جنسی هستند!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اسی راجب بقیه خانما دقیقا چی میگه

فلانی چه تیپی داره،چه باسنی ...حتما سینه بزرگی داره،ولی توخیلی خوبی دوس دارم هیکلتو و..باز ازیکی دیه میگه و همچنان ادامه داره

2706