2737
2739
عنوان

چقققدر حالم بده

578 بازدید | 47 پست

هیچ اتفاق خیییلی خاصی نیفتاده ولی داغونم دلم نمیخواد با هیچ کس حرف بزنم نع چیزی بشنوم دلم میخواد چند روز هیچچچکسو نبینم از همه دنیا بریدم خسته شدم 😭😭😭😭

ایشالا دلتون اروم بشه:)

کاربر پسر هستم                                                                  پسری از جنس  امید     یه پسر دهه هشتادی پر از هدف            من ب خاطر هدفم از خیلی چیزا زدم ک ب اینجا رسیدم از اینجا ب بعدشم لازم باشه از جونمم مایه میزارم ک به هدفم برسم، میشه واسه موفقیتم ی صلوات از ته دل بفرستی:)          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم 

خواهش میکنم 

کاربر پسر هستم                                                                  پسری از جنس  امید     یه پسر دهه هشتادی پر از هدف            من ب خاطر هدفم از خیلی چیزا زدم ک ب اینجا رسیدم از اینجا ب بعدشم لازم باشه از جونمم مایه میزارم ک به هدفم برسم، میشه واسه موفقیتم ی صلوات از ته دل بفرستی:)          
مطمئنی هیچ اتفاقی نیفتاده؟🙄🙄🙄

اتفاق جدید نه ولی زندگیم اشفتس شوهرم داره نابینا همیشه زندگیم بهم ریختس داعما یا در حال انجام کارای خودمم ای کارای اون نه وقت برا بچم دارم نه زندگیم نه امیدی به زندگی من آدم قوی بودم 7ساله تحمل کردم اما خیلی خستم خیلی

2738
دلایل زیادن و یهو نمیدونی بخاطر کدومش این حسو داری؟ 

بعله خیلی زیادن، از دست رفتن بینایی شوهرم، کار کردن زیاد خودم، وقتی برا خودم بچم ندارم، از نظر روحی و جسمی خستم، به آینده امیدی ندارم، اذیت کردن فامیل شوهر 

اتفاق جدید نه ولی زندگیم اشفتس شوهرم داره نابینا همیشه زندگیم بهم ریختس داعما یا در حال انجام کارای ...

آخی خدا کمکت کنه😢😢😢

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
مطمئن باش این شرایط همیشگی نیست و تغییر میکنه و روزای خوب هم پیش رو هستن خودتو ناراحت نکن امیدوارم ا ...

ممنون دوست خوب من برای آرامش دلم دعا کن من واقعا کم آوردم 

2706