2737
2734
عنوان

چرا دلش برام تنگ نمیشه؟

850 بازدید | 17 پست

امروز سومین روزیه که بهش پیام ندادم .گفتم شاید دلش تنگ بشه ولی نشده...

دقیقا تو این سه روز کرونا گرفتم الانم هنوز کمی بدن درد و تب و لرز دارم. میخوام بهش بگم دیدی وقتی حالمو نمیپرسی مریض میشم 

بنظرتون اینجوری بگم خوبه؟

(لطفا نگید کات و... شما توی شرایط من نیستید. لطفا با این ایموجی هم دلمو نشکنین😐😑)

میگم شاید بخاطر شغلش وقت نمیکنه پیام بده ولی خب منم دلم تنگ میشه

ن:/

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه اصلا اینجوری نگو خودتو کوچیک میکنی 

صبر کن پیام بده خودش بعد سرد جواب بده بگوچرا خبر نمیگیری گف توهم ننیگیری بگو من کرونا گرفتم نیومدی یه احوال ازم بپرسی ببینی مردم زندم.... 

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

بخاطر کارش سه روز وقت نمیکنه پیام بده؟ مگه میشه

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
2738
2706