2726

من همیشه حسرت میخورم حس میکنم خیلی بدبختم و همه خوشبختن وهمه چی دارن آخه اینجور نیست ک بگم شاید مشکلات داره طرف میشناسم خودشم قبول میکنه مشکلی نداره. حس، میکنم اینکه میگن همه مشکلات تو زندگی دارن اشتباهه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم بعضی اوقات اینجوریم ولی خب به چیزایی که دارم فکر میکنم ممکنه اونا ظاهرشونم خوب باشه از کجا میدون ...

خب وقتی ی نفرو میشناسی از زندگیش خبر داری خودشم قبول میکنه دیگه مشخص نیست

همه مشکل دارن فقط بعضیا براشون سنگینه بعضیاذهم نه من به شخصه ببینی هم خود خواهر بردارم میگن برو خدا شکر کن مشکلی نداری خاک تو سرت ولی فقط من میدونم چه دردی تو دلمه ( به خاطر رازی که دارم )  منم در ظاهر آدم بی مشکلیم

انقدری حس خدا رو کنارم احساس میکنم نیاز ب حسرت ندارم باید شاد ترین باشم ک خداروشکر هستم سخت نگیر زندگی دو روز اع 💃🏻💃🏻💃🏻

مـی آیـد هـر آنـچـه،کـه بـایـد بـیـایـد🤍🫧
همه مشکل دارن شاید مفهوم مشکل از نظر سما چیز دیگه ای  چرا باید حسرت بخورم؟؟؟

میگم که طرف خودش، میاد میگه ندارم واقعا اینجوری نیست همه مشکل ندارن این فقط حرفیه ک برا دلخوشی میزنیم

خب وقتی ی نفرو میشناسی از زندگیش خبر داری خودشم قبول میکنه دیگه مشخص نیست

نه کی گفته مشخصه من نصف فامیلامون پولدارن بدون هیچ دغدغه ای ( بعد که میری تو زندگیشون میبینم مثال : پسر عمم وکیله پولدااااار عجیب غریب ولی آرامش ندارن برای رسیدن به پول بیشتر اینم خودش یه جور بیماری روانیه

میگم که طرف خودش، میاد میگه ندارم واقعا اینجوری نیست همه مشکل ندارن این فقط حرفیه ک برا دلخوشی میزنی ...

خوب اصلا مشکل ندارن باز چرا باید حسرت بخوریم 

اول دلیل حسرت خوردن برای خودت تشریح کن 

2706