2733
2739
عنوان

استخاره برای طلاق گرفتم و جوابش خیلی خوب بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3095 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر توکل به خدا بکن و یه تصمیم جدی بگیر، و حتما با مادرت در میون بذار ، مطمئن باش مادرت چون یه زنه ...

یه بار تو عقد بودیم و کلی وقت بود رابطه نداشتیم و من خیلی ناراحت بودم ،به طور سر بسته به مامانم گفتم ..یعنی مامانم به صورت خیلی محدود میدونه چنین مشکلی دارم ،بعد عروسی چندبار ازم سراغ گرفت ،گفت موضوعی که به خاطرش ناراحت بودی بهتر شده ،گفتم آره

2728
یه بار تو عقد بودیم و کلی وقت بود رابطه نداشتیم و من خیلی ناراحت بودم ،به طور سر بسته به مامانم گفتم ...

خیلی شبیه منی، ان شاء الله سرنوشتت شبیه من نشه و خدا خودش برات بهترین ها رو رقم بزنه .

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
ببخشید میپرسم همسرتون از اول ازدواجتون همین بوده؟!  اخه همسر سابق من اوایل واقعا ادم گرمی بود ...

بله عزیزم ،از اول عقد همینطور بودن،، ولی میگفت تو مجردی میل خیلی بالایی داشتم ولی تقریبا از یکسال قبل اینکه ازدواج کنم میلم خیلی کمتر شد و کمتر اذییت میشدم

بله عزیزم ،از اول عقد همینطور بودن،، ولی میگفت تو مجردی میل خیلی بالایی داشتم ولی تقریبا از یکسال قب ...

ممکنه افسردگی گرفته باشه 😢 

ببین همسر منم همینجوری بودا خودش اصلا بهم میگفت از رفتارای اول ازدواج هم معلوم بود ادم به شدت گرمیه چون بیشتر وقتا از هم دور بودیم محبور بود خودش کاری کنه انقد نیازش زیاد بود ولی بعد یه مدت نه به من حس خاصی داشت نه کلا تو خلوت خودش نیازی داشت واسه خودشم عجیب بود 

2738
خیلی شبیه منی، ان شاء الله سرنوشتت شبیه من نشه و خدا خودش برات بهترین ها رو رقم بزنه .

چقدر ناراحتم برای جفتمون ولی واقعا اینکه یکی درکت میکنه و تک تک حرفاتو زندگی کرده خیلی کمکت میکنه...شما همسرتون قرص و مکملی هم مصرف کردن ؟؟

این ذهنیت رو دور بریز که همه تو رابطه شور و شوق دارن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خیلی دکتر رفتیم ، خیلی مشاور رفتیم ، یه مدت قرص خورد بعد گفت سر درد میشم و ال میشم و بل میشم و .... ...

مگه چندسالته که میگی سنم بالاست؟

هرچقدم سنت باشه موندن تو این زندگی اشتباه محضه.لطفا زودتر جدا شو.حداقل دیگه غصشو نمیخوری

پسرم زندگیمه
این ذهنیت رو دور بریز که همه تو رابطه شور و شوق دارن 

میدونم ممکنه خیلیا مثل ما باشن و خیلیا برعکس مدل من باشن و شور و شوقی نداشته باشن .ولی در کل همین لذتیم که میتونی از ازدواج ببری  و نبری خیلی ظلمه

چقدر ناراحتم برای جفتمون ولی واقعا اینکه یکی درکت میکنه و تک تک حرفاتو زندگی کرده خیلی کمکت میکنه... ...

بله اون اوایل میکردند، هر دفعه هم که قرص مصرف میکردن ، از لحاظ جسمی تحریک میشدن ولی روحی نه ، میگم که مشاور گفت ایشون از نظر روحی به رابطه جنسی علاقه نداره ، بعد مدتی هم گفتن قرص ها حالمو بد می کنه و دیگه نخوردن.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
2706