2733
2734
عنوان

مادران شیرده میایید لطفا

56 بازدید | 6 پست

سلام. دوستان چند روز موقع شیردهی بچم به این مشکل برخوردم شیر همش یک طرف سینه جمع میشه و طرف دیگه شیر داره اما کمه من همش نوبتی شیر میدادم الان یه طرف زیاده اگه ندم درد میگیره اونطرفمم کمه چیکار کنم. امروز مجبور شدم از شیردوش استفاده کنم اونی که زیاده رو بدوشم بریزم دور

شماا هم از اون سینتون ک خیلی شیر داره، میپاشه ت  صورت نی نی و میپره تو گلوش؟   

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم

منم همینطورم کاریش فک کنم نمیشه کرد.

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدیدا یه مشکل دیگه هم پیدا کردم همون سینه ام که بیشتر شیر داره وقتی بچه ام میخوره نوکش یکم درد و سوزش داره نگاهش کردم زخم نیست التهاب هم نداره نمیدونم چرا اینطوریه؟؟؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2728
جدیدا یه مشکل دیگه هم پیدا کردم همون سینه ام که بیشتر شیر داره وقتی بچه ام میخوره نوکش یکم درد و سوز ...

بعد از یه مدت خوب میشه پماد آ.د خوبه ولی موقع شیر دادن باید شسته بشه