2737
2739
عنوان

میخام خانوم باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس یواش صحبت کنم آخه یکم صدامم بلنده

منم قبلا تن صدام بلند بود جوریکه همه فک میکردن دارم دعوا میکنم باهاشون،از وقتی مادرشوهرمو سرلوحه قرار دادم خیلی بهتر شدم😆تمرین کن میتونی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731

خب چندتا راهکار هست : با لبخند صحبت کنی.

زیاد مکث نکنی. 

حداقل ۸ لیوان اب بخوری برای صدات خوبه. 

سعی کنی با انرژی صحبت کنی. 

زبان بدنت رو رعایت کنی. 

با فرد مقابل ارتباط چشمی داشته باشی منظورم این نیست بهش زل بزنی میتونی ۳ ثانیه به طوری که رنگ چشم ها رو تشخیص بدی نگاه کنیدو نگاهت رو برداری.

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...
2738
ایتا داری

اگه کانالی تو ایتا دارین معرفی کنید، مرسی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
از چه کلماتی استفاده کنم به نظرتون  دوس دارم صدام نازک باشه ادا نباشه ولی

از کلمات محترمانه ،سعی کن به قول دوستمون حرکات بدنت و حرف زدنت ملایم باشه ،تن صدات را بالا نبر 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
منم همه میگن چه داد میزنی با اینکه دارم حرف میزنم 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

منم همینطور ،وفتی جوگیر میشم یا عصبانی بلند حرف میزنم دخترم میگه مامان چرا داد میزنی ،یواش تر ،

سعی میکنم ولی  اخرش نمیتونم خیلی یواش حرف بزنم  

2706