2733
2739
عنوان

میخام خانوم باشم

450 بازدید | 30 پست

میخام خانومانه رفتار کنم حتی صدام یکم زنانگی توش نیست اونم میخام نازک کنم به نظرتون ادا در بیارم زشته😂 یکم یا دم میدید همسرم صدای نازک بیشتر میپسنده😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عین مادرشوهرم همه کارات آروم باشه حتی تو اورژانسی ترین حالت ممکن،تن صداتو بیار پایین و شمرده صحبت کن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

منم صدام خانمانه نیست،بعضیا خیلی ناز حرف میزنن 

فک کنم از همون نوجونی تمرین کردن 

ولی شما از حالا تمرین کن بهویی نه که ضایع باشه ،کم کم خیلی ملایم پیش برو

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
منم صدام خانمانه نیست،بعضیا خیلی ناز حرف میزنن  فک کنم از همون نوجونی تمرین کردن  ولی شم ...

از چه کلماتی استفاده کنم به نظرتون  دوس دارم صدام نازک باشه ادا نباشه ولی

2706