2733
2734
عنوان

خانم دکترا یک لحظه میاین؟ اونایی که پزشک اطرافشون هست هم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 82 پست

در مورد پول هم دانشجو هایی ک پزشکی قبول میشن بعضی هاشون ت اینستا کار مشاوره شروع می‌کنن و بعضیاشون خیلیییییی پول درمیارن و معروفن مثل مهسا خانی و کوکه ای چ معصومه خانکی ک نمی‌دونم چرا پیجشو بستن

✨happy to light and that's enough
دختر عموم الان پزشکه متخصصه.به شدت پشیمونه.میگه اگه به گدشته برمیگشتم هیچوقت پزشکی و انتخاب نمیکردم. ...

آخی😔 

بخدا منم اینقدر بلاتکلیفم از دیروز تا الان قشنگ تو بن بستم

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مقاله های گوگل بی پدر و مادر  یعنی میگن کیف زندگی رو نمیبرن

مگه تو این زندگی میشه بدون‌ سختی چیزیو به دست اورد ک پزشکی بشه؟  اگ دنبال این نباشی ک بهترین دانشجو بشی و به ۱۲ راضی بشی میتونی روزی با سه ساعت خوندن هم به هدفت برسی

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2728

تا کیف زندگی و چی ببینی پروفسور سمیعی ک اسمشو تریلی نمی‌کشه زمانی ک پدر بزرگ های ما در حال شخم زدن زمین و چنین کارهایی بودن به قدری خانودش پولدار بودن که فرستادنش سوئیس برای تحصیل فک کردی مثل ما برای کنکور و اینچیزا پاره شده؟😂 ب هر حال اونم میتونست مثل پدرش تجارت کنه ولی رفت ب اون سمت 

سلام عزیزم. وقت بخیر

امام علی فرمودند یا آسایش تن نمیتوان به دانش رسید...

پزشکی خوندن یا گرفتن دکترا در تمام رشته ها هم وقت میبره، هم انرژی، هم باید از تفریحات بگذری، هم ممکنه به پول و درآمد نرسی ..

فقط باید عاشق درس باشی که کم نیاری

نور خواهی؟ مستعد نور شو ....
همسرم میگه پزشکا اذیت میشن کیف نمیکنن بچه های پزشکا کیف میکنن

واقعا درست گفته قبلا تو یه تاپیک دیگه ای هم خوندم 

بابا من یکبار جوونی میکنم 

حتی تو پزشکی به خانواده ت هم نمیتونی اهمیت بدی

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2738
سلام عزیزم. وقت بخیر امام علی فرمودند یا آسایش تن نمیتوان به دانش رسید... پزشکی خوندن یا گرفتن ...

آره واقعا درسته 

اینقدر بلا تکلیفم که خدا میدونه 

دوست دارم همه ی این معیار های الکی رو بذارم کنار یه چند ساعت استراحت کنم و اصلا فکر نکنم از بس که تو دوراهی موندم

آره واقعا درسته  اینقدر بلا تکلیفم که خدا میدونه  دوست دارم همه ی این معیار های الکی رو ...

اگه از بچگی بخاطر درس، از مهمونی و عروسی و تفریح و گردش زدی و الان پشیمون نیستی برو دنبالش

والا نرو عزیزم

نور خواهی؟ مستعد نور شو ....
سلام عزیزم. وقت بخیر امام علی فرمودند یا آسایش تن نمیتوان به دانش رسید... پزشکی خوندن یا گرفتن ...

بنظر من آدم علاقه داشته ب رشته تحصیلیش براش مثل سرگرمی و کیف می‌کنه موقع درس خوندن و راحت هم هست

برو سمت علاقت اگر پزشکی علاقته سمت همون برو آدم از رفتن دنبال علاقش پشیمون نمیشه

من پزشکی رو با علاقه و منطق انتخاب کردم هردو ولی اینهمه سختی میبینی خداوکیلی علاقه از بین میره من قبلنا از پزشکی بیزار بودم ولی نمیدونم یه سال پیش شد همه چیز برام

2706