2737
2734

سلام بچه ها صبح به خیر 

من علاقه ام پزشکی بود بچه ها با خوندن چندتا مقاله خیلی دلسرد شدم 

مثلا پزشکا تفریح ندارن 

جوونی خودشون رو باید بذارن برای درس 

بعد که رفتن سرکار کشیک سخت داره 

میگن که حقوق انترنی شون کمه 

حقوق عمومی کمه باید تخصص بخونی 

اصلا تایم کاری پزشکی چند ساعته؟ 

و به طور معمول چند شب باید شیفت باشی 

بچه ها راهنمایی کنید خیلی بلا تکلیفم👐

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تفریح دارن کی گفته ندارن بعدشم اون چیزی ک تو خوندی درمورد پزشکان خیلی باسواد هست ک خیلی درس میخونن مقاله مینویسن تحقیق میکنن و... چند درصد از دانشجو های پزشکی اینطوری هستن؟ زیر ده درصد همشون شب امتحانی هستن

✨happy to light and that's enough
2731

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

به نظرم اگه عشق به درمان انسان ها نداری.

و برای دونستن بیشتر و بیشتر درباره بدن انسان و خلقت پیچیده خدا حریص نیستی.

الکی خودتو توی‌ این مسیر پیر نکن.

به نظر من فقط دکترهایی موفق هستن که عاشق باشن و از دیدن مریضی که حالشو خوب کردن یا تشخیص درستی که دادن مشعوف بشن

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️

این رو نمیدونم ولی رزیدنت ها دانشجوی های تخصص اصلا نمیتونن خوب بخوابن و خیلیاشون خودکشی میکنن. درامد بلاگری و ارایشگری و ... از پزشکی بالاتره اگه بخاطر پول میخوای بری نرو 

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...
اگه هوش خیلی بالایی داری بخون که اذیت نشی. یکی از نزدیکان پزشکه. تو تیزهوشان درس می خوند ولی میگه ته ...

😖😖😖

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
2738
این رو نمیدونم ولی رزیدنت ها دانشجوی های تخصص اصلا نمیتونن خوب بخوابن و خیلیاشون خودکشی میکنن. درامد ...

نه عزیزم هم پول هم علاقه هم بعضی شرایط دیگه

دختر عموم الان پزشکه متخصصه.به شدت پشیمونه.میگه اگه به گدشته برمیگشتم هیچوقت پزشکی و انتخاب نمیکردم.خیلی خسته س همیشه.داره از حال میره.بچه هاشم همیشه مامانش و شوهرش بززگ کردن تا الان چون این تز سرکار که میاد داره تز خستگی میمیره.بچه هاشم زیاد ندیدنش.در کل سختی زیاد کشیده

تورو سننه قربونت برم!!!!

تفریح هست ولی ساعت زیادی باید درس بخونی  شبای امتحان گاها فقط دوساعت میتونی بخوابی  شیفتای اینترنی درحد معقوله  بستگی به راندی ک توشی داره  ولی طوری نیست ک نشه تحمل کرد   حقوقش ولی خیلی کمه اره  ولی همیشه کم نمیمونه  بعد تموم شدن درسشون خوب میشه  ولی درکل اگ دنبال رفاه و پولی نرو پزشکی برو دندان

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
تفریح دارن کی گفته ندارن بعدشم اون چیزی ک تو خوندی درمورد پزشکان خیلی باسواد هست ک خیلی درس میخونن م ...

این مقاله های گوگل بی پدر و مادر 

یعنی میگن کیف زندگی رو نمیبرن

2706