2726
عنوان

مامانا وقتی بچتچن هرچی میبینه میگه بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 62 پست
بچه من منو بیچاره کرده هر چیز برندی که ببینه میخواد و به زور میگیره  هر روز هم داره بدتر میشه

وای چرا میذارید بچه بهتون زور بگه؟ قاطعیت داشته باشید تو رو خدا

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

منکه نمیخرم میگم الان اومدم واسه خرید چیزای مهم اگر چیزی باشه که لازم باشه میگم به وقتش که نیازشد میخرم اگر هم لازم نباشه میگم نه این اصلا نیاز نیست که داشته باشی 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با باشه گفتن خودت رو بد قول میکنی در نظرش،

براش دلیل بیار که لازمش نداره یا اگه میتونی براش بسازید خودتون،ولی اگه خوراکی باشه میخرم دلم نمیخاد حسرت خوراکی داشته باشه

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
2728
خب بچه من یادش نمیره میگه پس کی پول گیرت میاد میره کارت های الکی رو میاره میگه خب این پوله دیگه ...

حتما هر بار ک گفته خریدی براش واسه اونه.خرید زیادیم برا بچه خوب نیست ادم شاید ی موقع پول نداشته باش ی چیو بخره 

اول یچیزیو بگم که این اشتباه رو نکنی 

خواهرم هم یه بچه مثل شمارو داره ،اسباب بازی هاش زیاده ولی هرجا اسباب بازی میدید میگف بخر ،خب بچه بود گریه و زاری میکرد ،خواهرمم ب زور کتک از سرش مینداخت 

اما الان ۹ سالشه پسرش دیگه ب مامانش نمیگه ،میاد خونه ما یهو میبینیم نیس ،کجاس؟ رفته بی اجازه برا خودش وسیله مورد نظرش رو خریده  یا نسیه میخره میاره یا پول میدزده میبره 

یه قلک براش درست کردم پول میریزیم گاها

هروقت بیرون بخوام برم مغازه در مورد چیزی که میخوام بخرم باهاش حرف میزنم و میگم من پولهام یه اندازه ای داره باید مواظب باشم تموم نشه پس هر چی دوست داریم نمیتونم بخرم چیزایی میخرم که لازم دارم

توهم از قلک خودت پول هات جمع کن اگر چیزی دوست داری از بابا اجازه بگیر بخر، اونم میگه باشه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
این خیلی خوبه ولی بچه سه سال و نیمه که بلد نیست طاقت هم نداره

دخترم ۲سالشه اگه بگم الان نمیتونم بگیرم و بزار بعد دخترم گوش میده

ولط خودم کخ هستم معمولا هرچی بگن فراهمه براشون

البته چیزهای منطقی نه هرچی دیگه

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
این خیلی خوبه ولی بچه سه سال و نیمه که بلد نیست طاقت هم نداره

اها ای جانم پس کوچولو هست

والا من بچه ندارم. ولی بقیه خانمها راه کاراشون خوب بود. مخصوصا اون خانم که گفت با همسرت هماهنگ باش، بعد با مدیریت خرید کن

والا تربیت بچه از همین وقتا که کوچولو هست شروع میشه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
من بچم رو با روش های مختلف راضی میکردم اونم قبول میکرد  ولی شوهرم هرچی میخواد براش میخره  ...

اصلا پولشو نداره که بخواد بخره

ماشین شارژی و موتور شارژی و ماشین کنترلی واینا میخواد

دسته عزاداری داشت میرفت اسب تو دسته میبردن گقت اسب بخرین ول کن هم نیست  هرچی میگم توخونه جا نمیشه اینا میگه خب اسب کوچیک بخرین

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

دخترمن ۳سالونیمشه

بهش میگم کارتمو نیاوردم

یا میگم پول ندارم 

دروغ نمیگم خودش میدونه اون لحظه واقعا همینطوره

و بهش میگم خونه داری لازم نیست دوباره بخری 

گاهی میگم زنگ میزنم بابا برات بخره اگه واقعا لازم باشه

خییییلی راحت میگه باشه😍

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
یه قلک براش درست کردم پول میریزیم گاها هروقت بیرون بخوام برم مغازه در مورد چیزی که میخوام بخرم باها ...

آفرین مامان با فکر👌👌

اصلا پولشو نداره که بخواد بخره ماشین شارژی و موتور شارژی و ماشین کنترلی واینا میخواد دسته عزاداری ...

شوهرم از شکم ما میزنه تا برای بچه بخره 

حالا اینا که چیزای بزرگ هست تو چیزای کوچیکتر هماهنگ باشین یکیتون گفت نه اون یکی نخره براش

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 
بیشتر از یه ماهه ندیدمش😢😢😢

الهیییی چرا

نکنه شوهرت مثل شوهرخواهر منه

شوهر خواهر عوصیه من بچشو ازش گرفت

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706