2328

وقتی هرچی میبینه میگه بخر چکار میکنید

چی بهش میگید

چجوری راضیش میکنید

من میگم باشه که یادش بره ولی یادس نمیره و همش میگه چرا نخریدی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچتون

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2343

چه سنی هست؟

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.

به نظرم وقتی بچه چیز گران قیمتی میخواد بهش بگید پولایی که بهت میدم رو پس انداز کن تا پولش جور بشه بیایم بخریم. پولش که تا حد معینی رسید شما هم بقیه شو بدارید روش و بخرید ، اینجوری بچه هم فرهنگ پس انداز پیدا میکنه و هم صبر کردن رو یاد میگیره 

شاه نجف علی 🌷یا علی تو جای خود همه عالم فدای بچه های تو🌷شکر خدا که نام علی در اذان ماست 🌼ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست🌷اشهد ان علیا ولی الله 🌷 فقط حیدر امیر المومنین است 💚✋🏻تمام اعتقاد ما همین است    الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیر المومنین و الائمه علیهم السلام 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻خدایا هر کی دعای خیری برای من کرد، هزاران برابر بهترشو به خودش برگردون. الهی آمین
من ب پسرم میگم الان پول ندارم هر وقت داشته باشم میخرم اونم قبول میکنه ب همین سادگی

خب بچه من یادش نمیره

میگه پس کی پول گیرت میاد

میره کارت های الکی رو میاره میگه خب این پوله دیگه بااینا بخر

هم دلم اتیش میگیره هم واقعا نمیشه خرید

به نظرم وقتی بچه چیز گران قیمتی میخواد بهش بگید پولایی که بهت میدم رو پس انداز کن تا پولش جور بشه بی ...

این خیلی خوبه ولی بچه سه سال و نیمه که بلد نیست طاقت هم نداره

من بچم رو با روش های مختلف راضی میکردم اونم قبول میکرد 

ولی شوهرم هرچی میخواد براش میخره 

الان بچم بزرگتر شده همینو بهانه کرده میگه بابا دوستم داره تو دوستم نداری 

اول شوهرتو هماهنگ کن بعد بچتو قانع کن 

وگرنه کارت فقط ضرر برای خودت و روحیه بچت هست

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 

قدیما که میگفتم نه و اون هم میدیدمن چه قدر قاطع هستم میدونست که نمیخرم الان که بزرگتر شده و پول تو جیبی داره بهش میگم نه یا میتونی با پول خودت بخری اونوقت اون باید انتخاب کنه چکار کنه

وای این موضوع منم شدیداً درگیر کرده ابدا از یادش نمیره و پیله می‌کنه 

دیروز رفتیم ی جای تفریحی تو خونه کلی میوه و غذا خورده بود بعد رفتیم بستنی خوردیم بعد از هر ذرت فروشی ک رد می‌شدیم ذرت ذرت میگفتم بسته است چون میدونستم نمیخوره با اینهمه هله هوله ای ک خورده بعد از هر سوپر مارکتی ک رد می‌شدیم کرانچی دیگه آنقدر گفتتتتتتت مجبوری خریدم اومد خونه ی دونه هم مادرشوهر بستنی داد با اون شد سه تا بستنی شامم نخورد بشدت هم این مواد سوپر مارکتی براش مضره 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
چندسالشه؟ اگه متوجه میشه مدیریت پول بهش بسپار خورد خورد پول بده بگو جمع کن اون چیزی که میخوای بخر. ه ...

سه سال ونیم

بچه من منو بیچاره کرده هر چیز برندی که ببینه میخواد و به زور میگیره  هر روز هم داره بدتر میشه

وای چرا میذارید بچه بهتون زور بگه؟ قاطعیت داشته باشید تو رو خدا

شاه نجف علی 🌷یا علی تو جای خود همه عالم فدای بچه های تو🌷شکر خدا که نام علی در اذان ماست 🌼ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست🌷اشهد ان علیا ولی الله 🌷 فقط حیدر امیر المومنین است 💚✋🏻تمام اعتقاد ما همین است    الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیر المومنین و الائمه علیهم السلام 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻خدایا هر کی دعای خیری برای من کرد، هزاران برابر بهترشو به خودش برگردون. الهی آمین

منکه نمیخرم میگم الان اومدم واسه خرید چیزای مهم اگر چیزی باشه که لازم باشه میگم به وقتش که نیازشد میخرم اگر هم لازم نباشه میگم نه این اصلا نیاز نیست که داشته باشی 

امشبی را که در آنیم غنیمت شمریم  شاید ای جان نرسیدیم به فردای دگر

با باشه گفتن خودت رو بد قول میکنی در نظرش،

براش دلیل بیار که لازمش نداره یا اگه میتونی براش بسازید خودتون،ولی اگه خوراکی باشه میخرم دلم نمیخاد حسرت خوراکی داشته باشه

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
خب بچه من یادش نمیره میگه پس کی پول گیرت میاد میره کارت های الکی رو میاره میگه خب این پوله دیگه ...

حتما هر بار ک گفته خریدی براش واسه اونه.خرید زیادیم برا بچه خوب نیست ادم شاید ی موقع پول نداشته باش ی چیو بخره