2733
2734
عنوان

گریه!

142 بازدید | 9 پست

دیشب با پسر داییم دو تا انیمه دیدیم your name, I want to eat your pancreas این دو تا رو قبلا هم دیده بودم ولی بازم بعد تموم شدنشون گریه کردم 

گریه هامون از دیشب شروع شد تا همین الان که به خودمون اومدیم 

پیشنهاد میکنم حتما ببينيدشون اصلا اون لحطه که قلبت برق میزنه>>>>>>>

آرمی💜 یه نفر به کمکت نیاز داره و تو با آغوش باز کمکش میکنی ولی این حس یکی از قشنگ ترین حس های دنیاست لبخندی که روی لبای طرف میاد مسلما جز قشنگ ترین و خالصانه ترین لبخند هاست 🙂💫

واقعا؟ اونوقت من یه پسرعمه دارم بجا اینکه بشینه بام انیمه ببینه یجور حرصمو درمیاره که مطمعنم اخر یبار از دستش سکته میکنم

به رقص مرگ در میان تنت ادامه بده             نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده
واقعا؟ اونوقت من یه پسرعمه دارم بجا اینکه بشینه بام انیمه ببینه یجور حرصمو درمیاره که مطمعنم اخر یبا ...

همسنیم و شاید دلیلش اینه 

از بچگی با هم بودیم و خواهر و برادریم 

وایی باورم نمیشه اون نگا من می‌کرد من‌نگا اون یهو میزدیم زیر گریه 

آرمی💜 یه نفر به کمکت نیاز داره و تو با آغوش باز کمکش میکنی ولی این حس یکی از قشنگ ترین حس های دنیاست لبخندی که روی لبای طرف میاد مسلما جز قشنگ ترین و خالصانه ترین لبخند هاست 🙂💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درباره ی چیه که اینقدر گریه داره؟

در کل داستان رمانتیکی داره ولی خب ماجرا هایی که اتفاق میفته یه جورایی یه هیجان خاصی توی وجودت روشن میکنه 

میتونی باهاش ساعت ها گریه کنی با‌یکیش از روی خوشحالی و اون یکی از روی غم 

ذوق آخرشم که نگم از عسل شیرین ترهههه

همسنیم و شاید دلیلش اینه  از بچگی با هم بودیم و خواهر و برادریم  وایی باورم نمیشه اون نگ ...

عرررر ماهم همسنیم از بچگی باهم بزرگ شدیم ولی اینجوری نیست😂

دوتارو دیدم واقعا خیلی قشنگ بودن!

عرررر ماهم همسنیم از بچگی باهم بزرگ شدیم ولی اینجوری نیست😂 دوتارو دیدم واقعا خیلی قشنگ بودن!

😂 پس از شانس خوب منه 

میخوای بیا ببرش برای خودت فقط بعضی وقتا پایه میشه اونم با زور 

آره خیلییی قشنگه اصلا وایب آثار میازاکی میده 

😂 پس از شانس خوب منه  میخوای بیا ببرش برای خودت فقط بعضی وقتا پایه میشه اونم با زور  آر ...

😂😂😂😂

دقیقااا

2738
اسم یکی از انیمه ها اینه که من میخوام پانکراس شما رو بخورم یا اشتباه متوجه شدم😂

نه درسته😂