2726
چون منتظر نی نی هستی به همه دردا توجه میکنی من نظرم اینه که بیخیال باشی تا زمانی که میخوای بری آزما ...

ممنون عزیزم انشالله 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه بعدهم با این وضع پریودشدن نمیتونم اقدام کنم

عزیزم توکلت بخدا باشه راستی چند ماهه اقدامی بچه اول داری اقدام میکنی

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
2728
چرا ناراحتی ؟ بارداری دیگه 

تا دیروز همه بی بی چکهام هاله داشت دیروز عصر دیگه هاله نداشت دیروز از دادم بتام۳ بود.امروزم ی لکه ی دیگه قاطی ترشحم دیدم فک نکنم باردارباشم با اینحال ک کلی علایم داشتم

یا رب نظر توبر نگردد
تو هنوز بیبی نزدی 

نه جرعت ندارم🥺بهار زانو درد گفتم از بارداریه دیروز مهمون داشتم از بس سرپا بودم شب پام درد میکرد

تا دیروز همه بی بی چکهام هاله داشت دیروز عصر دیگه هاله نداشت دیروز از دادم بتام۳ بود.امروزم ی لکه ی ...

منم سر پسر اولم دقیقا دقیقا همین بودم شاید اون لک ها واسه لانه گزینیه بتا سه هم خوب زود رفتی ازمایش دادی باردار نباشی و این لک واسه پریودی باشه امکان نداره عدد سه نشون بده از یک بالاتر نشون نمیده حداقل بذار سه هفته بگذره اون بنده خدا تو دلت جاش سفت بشه بتا اروم اروم بره بالا بعد ازش توقع کن به احتمال زیاد بارداری 

وقتی علائم داری بی بیتم مثبت میشه چرا اینجوری میکنی تو

بخدا سختمه😭 واقعا علاعمم اخه به بارداری میخوره، بهار جونم وقتی ۳سال تمام تست منفی میبینه ادم خیلی سختشه باز تکرار اون روزا

منم سر پسر اولم دقیقا دقیقا همین بودم شاید اون لک ها واسه لانه گزینیه بتا سه هم خوب زود رفتی ازمایش ...

توروخدا راست میگی؟ پس چرا دیروز عصر بی بی چکم.منفی منفی شد با اینحال ک تا دیروز ظهر هاله داربودهاله ای ک شوهرم و دخترمم میدید.

حقیقتش من سر دخترم اول بار ک ازمایش دادم منفی بود بعد۱۵روز مثبت شد گفتم شاید اینم همینطور بوده باشه ولی بی بی چک مثبتها و منفی دیروز کلا نا امیدم کرد.

بتام یک روز قبل موعد ۲ بود دیروز۳ بود

یا رب نظر توبر نگردد
منم سر پسر اولم دقیقا دقیقا همین بودم شاید اون لک ها واسه لانه گزینیه بتا سه هم خوب زود رفتی ازمایش ...

علایم هام رو بهت میگم..10_12وز قبل موعد ی بارسرگیجه خفیف گرفتم بعد دوسه بار اون چندوقت حالت تهوع خفیف داشتم بعد کم کم دیدم حرفYتوچشمم بود ک گفتن نشونه ی بارداریه بعد هاله ی دور نوک سینه م دونه هاش درشت و شفاف شد و نوک سینه هام درد گرفت.ی درد ک تابحال نداشتم من قبلاپریودمیشدم کل سینه م درد میگرفت ولی اینبار نوکش فقط درد داشت ی درد عجیب..بعد از نافم ب پایین تیرکشید دردهای ریز زیر دل و گاهی سمت چپ و بیشترسمت راست داشتم اشتهام خود بخود کم شد سوزش سردل داشتم ۴روز قبل موعد دو تا سرگیجه ی شدید داشتم عصرش بی بی چک مدیکور کاغذی زدم هاله انداخت همون لحظه اول پسفرداش باز بی بی چک زدم هاله انداخت دخترای سایت گفتن از بده دادم بتام ۲ بود منتظر شدم ببینم پری میادیانه؟ ی بارم کمر درد داشتم. نیومد موعدم ۲۱م بود سیکلم ۲۸روزه بود پریروز و پریشب سینه م درد گرفت دیروز تو ترشحم ی لکه کوچیک قرمز دیدم عصر رفتم دکتر گفت معلوم نیست باردارباشی یانه؟ از بده من از دادم اون حین هم رفتم ی مدیکور دیگه خریدم قطره ای و تست منفی بود.جواب از ک اومد بتا۳ بود دیگه جوابو نبردم پیش دکتر حالا صبح ک بیدارشدم رفتم دسشویی باز ی لکه قرمز دیدم تو ترشحم  یعنی میگی امیدی هست؟ اولین روز اخرین پریودیم ۲۴تیربود

یا رب نظر توبر نگردد

راستی تکرر ادرار هم داشتم.میشه بگی دقیقا دقیا اینطور بودی یعنی چطور؟؟ توضیح میدی؟ 

یا رب نظر توبر نگردد
بخدا سختمه😭 واقعا علاعمم اخه به بارداری میخوره، بهار جونم وقتی ۳سال تمام تست منفی میبینه ادم خیلی س ...

برو بزن مشخص میشه نگاه تو همین سایت خیلیا دیدم بار دار بودن تست نزدن بچشون از دست دادن 

2706