2733
2734
گلم من سینه درد  بعد از تاخیر پری اومد الان ۴روز تاخیر دارم شدید شده راستی نمیدونم چرا تهوع یا ...

دوستان میگن زوده از هفته ۸به بعده، درد پهلو یا لگنم داشتی

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
اصلا علامتی نداشتی یعنی، بیبی چکم میزنم عزیزم اخه تو فامیل دادم زودتر زدن نشون نداده میخوام یه هغته ...

نه هیچ علائمی اگه تاخیر پریود نبود اصلا شک هم نمیکردم باردار باشم 

بچه اولم رو دقیقا روز موعد زدم مثبت شد اونو تا موقع زایمان هم هیچ علائمی نداشتم   

زانو درد که جز علائم نیست ولی خستگی زودرس میتونه جز علائم باشه بدن توان سابق رو نداره البته تو ماه های جلوتر فعلا زیاد منتظر علائم نباش

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید باردار باشم مشکلی نیست، راستی زانو درد گفتم از بارداری میتونه باشه

تقریبا هر دردی میتونه از بارداری باشه بهش توجه نشون ندید مگه واقعا دکتر لازم باشه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
نه هیچ علائمی اگه تاخیر پریود نبود اصلا شک هم نمیکردم باردار باشم  بچه اولم رو دقیقا روز موعد ...

خستگیم دارم و خواب الودگی من قبلا خواب نداشتم الان هی میکم بخوابم واسم دعا کن ۳سال و نیمه منتطرم

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
2728
تقریبا هر دردی میتونه از بارداری باشه بهش توجه نشون ندید مگه واقعا دکتر لازم باشه.

ممنون دوست عزیز

خستگیم دارم و خواب الودگی من قبلا خواب نداشتم الان هی میکم بخوابم واسم دعا کن ۳سال و نیمه منتطرم

الهی باردار باشی و یه بارداری خوب و راحت رو تجربه کنی 

استرس نداشته باش که سم هست برات 

اگه نمیخوای فعلا بی بی بزنی چند روز خودتو مشغول کن که فکر و خیال نکنی و به خودت فشار نیار 

برای مهمون داری وقت زیاده

الهی باردار باشی و یه بارداری خوب و راحت رو تجربه کنی  استرس نداشته باش که سم هست برات  ...

مهمونام دو نفر بودن کلا ولی خیلی خسته شدم شب زانو چپم داشت تیر میکشید راستی من از موقع موعودم تا حالا لگن چپم درد ملایم داره یه روز زیاده یبتر کم تا حالا این دردو نداشتم گوگل زدم گفت از بارداری دوقلو میتونه باشه زود بروز میده نظرت چیه

2738
قبلش تشکیل بشه تهوع لعنتی هم شروع میشه ولی ایکاش تهوع نداشته باشی راحت این دورانو بگذرونی

از کی تشکیل میشه قلب بچه 

مهمونام دو نفر بودن کلا ولی خیلی خسته شدم شب زانو چپم داشت تیر میکشید راستی من از موقع موعودم تا حال ...

چون منتظر نی نی هستی به همه دردا توجه میکنی

من نظرم اینه که بیخیال باشی تا زمانی که میخوای بری آزمایش بدی و الهی آزمایشت مثبت باشه

ان اشالله ک باشی عزیزم من فقط ماه قبل مرتب شدم امروز روز ۲۰ پریودیم هست لکه قرمز دیدم یعنی چی میتونه باشه خیلی کم میرم دستشویی فقط میبنمش

میخام مامان بشم واسم دعا میکنید چندساله چشم انتظارم 🌹
بی بی چک بذار گلم. من دیروز و امروز لک دیدم بعد ۵روز عقب انداختن از دادم بتام ۳بودبیشترازاین ناراحتم ...

ناراحت نباش عزیزم انشالله این ماهم نشد ماه بعد باردار میشی درکت میکنم سخته

ان اشالله ک باشی عزیزم من فقط ماه قبل مرتب شدم امروز روز ۲۰ پریودیم هست لکه قرمز دیدم یعنی چی میتونه ...

انشالله که چیزی نیست نگران نباش عزیزم 

2706