2733
2734
عنوان

چجوری بارداری راحت داشته باشیم

318 بازدید | 21 پست

من خیلی استرسیم و همش میترسم خیلی بهم سخت بگذره 

چون تنهام و تاپیک هایی ک حاملگی پردردسر داشتن میخونم پشتم میلرزه خیلی پشیمون میششششم از تصمیمم

به قول مادر بزرگم خدا بیامرز خدا سرما قد پوشاک میده استرسو بی‌خیال شید هر چقدر سخت باشه ۹ ماه بیشتر نیست و به قولی "آن چیزی که مرا نکشد مرا بزرگ می‌کند"

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

عزیزم نترس منم تنهام مگه قراره بترسیم خدا تا یه قوتی تویه وجودت نبینه لایق اون کار نمی‌دونست بخودت ایمان داشته باش قوی باش الکی هم استرس نداشته باش اینجوری واسه بچه هم بده

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای نمیدونم چرا اینجوری شدم

وقتی خدا لایق دونستت توهم خودتو قبول داشته باش منم تا چندروز پیش مثل تو بودم ولی یروز با بچم حرف زدم دیدم خیلی آروم ‌شدم ازاون به بعد هرروز حتی روزی چندبار باهاش حرف میزنم خیلی آرومم 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2738
وقتی خدا لایق دونستت توهم خودتو قبول داشته باش منم تا چندروز پیش مثل تو بودم ولی یروز با بچم حرف زدم ...

عزیزم خدا حفظش کنه برات هم شیرینه هم استرس زا خدا کنه بهتر شم

امروز بعد۵روز تاخیری منتظرم پریودم بیاد و اصلا روحیه برا اقدام و اینا ندارم ناشکری نکن خوش بگذرون

ایشالا هروقت موقع اش باشه خدا ی بچه سالم و صالح خوشگل و ناز بهت بده من خیلی دوس داشتما  دردسراش دلمو زده

عزیزم خدا حفظش کنه برات هم شیرینه هم استرس زا خدا کنه بهتر شم

ممنون عزیزم همچنین... دلیل استرس تو نمیدونی از چی می‌ترسی خب

2706