2410
2553

ب من گفتن باید عمل کنم اما من نمیخوام عمل کنم هم هزینه ش بالای چهل پنجاهه  هم اسیب ب تخمدانام میزنه

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا من آندومتریوز داشتم با ۴۰۰ هزار عملش کردن بیمه بودم البته من کیستم تو شکم ترکید 

چ زمانی؟ چند سال پیش شاید کیستت معمولی بوده کبست من شکلاتیه و تخمدانمو گرفتهو  سه چهار سانت از رودمم چسبندگی درگیر کرده

چ زمانی؟ چند سال پیش شاید کیستت معمولی بوده کبست من شکلاتیه و تخمدانمو گرفتهو  سه چهار سانت از ...

من دی ماه ۹۹ 

خیلی خیلی خطرناکه اگ بیمه ای تو بیمارستانای دولتی  عمل کن چیزی نمیشه هزینش 

من تا لبه مرگ رفتم کیستی ک ترکیده بود کل رحمو‌ برداشته بود دردی کشیدم از درد زایمان بدتر 

من دی ماه ۹۹  خیلی خیلی خطرناکه اگ بیمه ای تو بیمارستانای دولتی  عمل کن چیزی نمیشه هزینش& ...

بیمه هستم اما میگن بیمه هزینه عمل آندومتریوزو نمیده از مرکز ناباروری این سینا پرسیدم گفتن نزدیک پنجاه تومن میسه

2714
اصن چی میشه  ک این کیستا تو بدن به وجود میاد؟؟ والا منم درگیر کیست هموراژیک ام

تغذیه بد خواهر غذاهامون سالم نی

من اول بابت دردهای وحشتناک پریودیم پیش ی دکتر رفتم سونو نوشت گفت کیست بزرگی داری همین فردا باید عمل بشی.اومدم و چند وقت کاری نکردم.بعد از چند ماه رفتم پیش ی متخصص دیگه گفت اگر عمل بشی چسبندگی رحم میگیری و احتمالش هست که دیگه باردار نشی.بهم ۲ بسته قرص ال دی داد.تقریبا دیگه درد نداشتم.از همون موقع دیگه جلوگیری نکردم بعد از ۵ سال از اون تایم باردار شدم.از همون سونوگرافی های اول بارداری کیستم مشخص بود تا اینکه ماه چهارم بارداریم دکتر گفت با ۱۰ درصد خطر سقط بچه باید عملت کنم کیست تخلیه بشه.نابود شدم.در نهایت تصمیم گرفتم که عمل نشم دکترمم توی پرونده نوشت و ازم امضا گرفت.خدارو شکر عمل نکردم و بچه م سالم بدنیا اومد.سزارین که شدم کیستم قبلش تو شکمم ترکیده بود.۳ تا هم فیبرم تخلیه شد.

من اول بابت دردهای وحشتناک پریودیم پیش ی دکتر رفتم سونو نوشت گفت کیست بزرگی داری همین فردا باید عمل ...

یعنی دو ماه ال دی خوردی بعدش قطع کردی باردار شدی یا پنج سال بعدش باردار شدی

2706