2733
2734
عنوان

ضربان قلب جنین

101 بازدید | 8 پست

سلام خواهرای عزیز من چندروز پیش سونوی ان تی دادم که12هفته ویک روز بودم بعد نوشته ضربان قلب 147 تو سونو علامت زده که کمه تو رو خدا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

عزیزم نگران نباش تا نبردی پیش دکتر استرس نگیر وقتی نمیدونی چخبره اینجوری هم برای خودت هم برای کوچولوت بده

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

ضربان ۱۴۰ هم دیدم من 

نشنیدم لگن کمه

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من هربار سونو میرم اصلا تعداد ضربان رو نمیزنه😐

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2728
نمیدونم جایی که رفتم زده کمه چی بگم نمیدونم چطور از نگرانی در بیام آخه گفته تو18هفته باید اکوی قلب ب ...

منم تو ۶ هفته رفتم سونو گفت ضربان نرمال نیست بردم دکترم گفت مگه سونو متخصص قلب هست نظر میده تو این دنبال تعداد ضربان نیستیم فقط میگیم ضربان داشته باشه بعد زقتم یک سونو دیگه همه چی نرمال بود الانم دخترم داره ۷ ماهش میشه صحیح و سالم خدا رو شکر 

خداروشکر خداحفظش کنه خداکنه نی نی منم سالم به دنیا بیاد

تمام این نگرانی ها طبیعی هست عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی اما حرف سونوگرافی رو تحویل نگیر من هر دفعه رفتم بهم استرس دادن دکترم میگفت نمیدونم چرا اینا نظر میدن استرس الکی میدن

2738