2733
2734
عنوان

چرا معلم ابتدایی بودن اینقدر تهوع اوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 82 پست
با احترام تا جایی که من دیدم هیچ جا معلمی حرف اولو‌نمیزنه. حقوق معلم ها تو‌مشورهای دیگه معقول تره به ...

یا اطلاع ندارید یا در اظهارنظرتون اشتباه کردین.

شما کشورهای پیشرفته ای مثل ژاپن و .... رو ببینید!!!

معلم حرف اولو میزنه!!! قبولی برای معلمی از هررر شغلی سخت تره

«پزشک زیر دست همین معلم رشد کرد» ، جایی که مفهوم این جمله صدق میکنه ، کشورهای پیشرفته است!

شما با دید ایرانِ له ، دارید اینو میگید :)

پیشرفتشم به چشم داریم میبینیم... روز به روز بیشتر:)

یا اطلاع ندارید یا در اظهارنظرتون اشتباه کردین. شما کشورهای پیشرفته ای مثل ژاپن و .... رو ببینید!!! ...

من تو اون‌کشورهای پیشرفته ای که شما میگی  زندگی کردم ( البته نه ژاپن) . ژاپن ببخشید اخر یه کشور مزخرفه برای زندگی. رفاه در حد فاجعه پایینه. خونه ها کوچیک و داغون. ساعت کاری زیاد و‌….

تو اروپا  و استرالیا همونه که من‌گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو اون‌کشورهای پیشرفته ای که شما میگی  زندگی کردم ( البته نه ژاپن) . ژاپن ببخشید اخر یه کشور ...

چیزی که من تا امروز ، بعد از کلی پرس و جو بدست اوردم عینا برخلاف صحبت شماست

من مقاله هایی که استادم در این زمینه مطالعه داشتن رو میپرسم و اطلاع میدم بهتون. مطمئنا نظرتون عوض میشه.

چیزی که من تا امروز ، بعد از کلی پرس و جو بدست اوردم عینا برخلاف صحبت شماست من مقاله هایی که استادم ...

جناب من تو اروپا و استرالیا زندگی کردم! هنوز هم ایران نیستم. چی میگی شما؟!😅کسی که پزشکی میخونه فرد باهوش تر و با نمرات بالاتر بوده( من خودمم رستم مهندسیه و پزشک نیستم) . اما همه حای دنیا درامد مهمه. درامد یه پزشک اصلا ربطی به درامد یه معلم نداره

2731
پس چرا بقیه اینجوری میگن؟؟؟؟؟؟؟؟ این حرفا چندین روزه توی گوشمه علتش چیه که بقیه اینطور فکر میکنن؟

مردم زیاد حرف میزنن و قضاوت میکنن اکثرا هم مغرضانه هست دلیل نمیشه هر حرفی بقیه میگن درست باشه من به عنوان یه عضو از جامعه دیدم کاملا برعکسه

مردم زیاد حرف میزنن و قضاوت میکنن اکثرا هم مغرضانه هست دلیل نمیشه هر حرفی بقیه میگن درست باشه من به ...

خب منم عضوی از این جامعه ام دیگه

مامانم امروز برگشته میگه

لیاقتت همینه بشی معلم ابتدایی هیچ گوهی حسابت نکن

حتی از اینم کمتری تو

با چه اعتماد بنفسی بخونمش؟؟؟؟ وقتی مامان خودم همینو میگه!

اتفاقا بچه های امروزی خیلی خوب حالی شونه و درس رو سریع میگیرن. بعدم مگه نمیبینی دانشگاه فرهنگیان ...

من برای گرفتنشون نگفتم که 

بله بسیار باهوشن ولی 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738