2726
عنوان

چرا معلم ابتدایی بودن اینقدر تهوع اوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 82 پست
آدم های سطحی نگر و مغز کوچیک اینا رو میگن چون توانایی انجام این کارو ندارن،درسته شغل سختیه اما پر اه ...

من خودم یه دوستی داشتم

معلم ابتدایی بود

میگفت بچه ها خیلی بیشتر از دبیرستانیا تاثیر میگیرن و متوجه میشن

و شیرین ترن....

منم دوسشون دارم

ولی حرفهای خیلیای دیگه مثل خنجر می‌مونه :)

اینها دید خودم نیست اینطور نوشتم که علتشو بفهمم مدتیه این حرفها تو گوشمه شما بگو چرا اینطوری فکر ...

معلم های زمان ما با الان فرق میکردن. 

منم چند سال درس دادم به بچه ها، وااااقعا کار سختی هست . تعداد شاگردای منم زیاد بود و توقع مدیر و خانواده ها هم بالا. واسه همین سخت بود برام. اما بعد ی مدتی با سختی هاش کنار میای و شیرین میشه. اما حقیقتا معلمی رو دوست ندارم اونم تو پایه ابتدایی. 

حالا من تو دوره ها معلم بیسواد چقدررر دیدم که ساده ترین مفاهیم هم بلد نبودن و برای خودم متاسف شدم که با اینا تو ی جایگاه قرار گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کشورم اجازه این کارو داده :) مملکت ماست که برعکس همه کشورهای موفق ، جایگاه معلمی رو اینقدر پایین کش ...

شایدم برعکس خیلی چیزا دادن که باعث سوء استفاده افراد نالایق شدن !مثلا همون حقوقی که با ورود به دانشگاه فرهنگیان به دانشجو معلما تعلق میگیره همون خیلیا رو حریص میکنه ! 

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
اون بچه هایی که میگی هیچی حالیشون نیست و اون معلم ها آینده سازهای این مملکت هستن تفکر متحجر جهان سو ...

کاش میفهمیدن

خودم دوسشون دارم... تفکرمم این نیست

اینجوری نوشتم که جواب بگیرم

پس چرا همش دارن اینارو میگن بهم؟

یه دوست خودم معلم ابتدایی بود

میگفت بچه ها اثرپذیری شون نسبت به دبیرستانیا خیلی بیشتره 

چرا خیلیا برعکسشو میگن؟

2728
من خودم یه دوستی داشتم معلم ابتدایی بود میگفت بچه ها خیلی بیشتر از دبیرستانیا تاثیر میگیرن و متوجه ...

اهمیت ندهدبه حرف مردم،چیزی جز عدم پیشرفت آدم نمیخوان فقط میخوان آدمو دلسرد کنن

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫
کاش میفهمیدن خودم دوسشون دارم... تفکرمم این نیست اینجوری نوشتم که جواب بگیرم پس چرا همش دارن اینا ...

دقیقا دبیرستانیا داستان دارن خودمونم دبیرستان بودیم دیگه،معلما چی که نمیکشیدن از دستمون 

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫
همین دیگه ایران برعکسه همه میگن واقعیت اینه!!! 

من همچین چیزی نشنیدم 

خصوصا این دو سه سال که کرونا بود خانواده ها فهمیدن که معلمی چه شغل سخت و طاقت فرسایی هستش و قدر معلم ها رو بیشتر دونستن

معلم اگر به کارش و بچه ها علاقه داشته باشه با عشق تدریس می کنه

من شماره دانش آموزانم رو تو گوشیم دارم . همش پروفایل واتساپ بچه ها رو مرور می کنم که عکسشون رو ببینم و از دلتنگی در بیام . حتی شیطون ترین بچه کلاس که همه معلم ها می گفتن بیش فعاله و باید دارو بخوره و ... ولی من این حرف ها رو قبول نکردم و خیلی دوستش داشتم و به همه ثابت کردم که چقدر باهوش و عاقله و البته پر جنب و جوش

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

منم بچه هارو خیلی دوسشون دارم.... شما بگید چرا خیلیا اینطور فکر میکنن؟ که هیچی نمیفهمن بچه ها؟ خو ...

خب بستگی به سواد دور وریات داره میگن پیشرفت مگه قراره از معلمی برسی به رییس جمهور شدن همکارای من تو حوزه خودشون مقاله میدن پژوهش دارن ارشد دکترا میگیرن خود منم از مدرسه اومدم وزارت همشم با تلاش خودم بود هیچوقت هم دوروریام از این حرفا نزدن شاید از رو حسادت میگن

من همچین چیزی نشنیدم  خصوصا این دو سه سال که کرونا بود خانواده ها فهمیدن که معلمی چه شغل سخت و ...

معلم ابتدایی هستید؟

چقدر عشقید. کاش شبیه شما بیشتر توی دنیا بود....

کاش میفهمیدن خودم دوسشون دارم... تفکرمم این نیست اینجوری نوشتم که جواب بگیرم پس چرا همش دارن اینا ...

یا در اشتباه هستن یا نادانن، یا شایدم تجربه بدی از معلم ابتداییشون دارن. شما میتونی به نحوه و روند استخدامی و درسها و خیلی چیزهای دیگه انتقاد داشته باشی، اما اینها ربطی به معلمی که استخدام شده برای اینکار و برای اینکار آموزش دیده نداره، و همینطور به بچه ای که پر از طراوت و زندگیه، من هر وقت بچه ای رو میبینم که در ناراحتیه واقعا ناراحت میشم چون اون بچه آینده سازه

اینهایی که میگن بچه ها نمیفهمن خودشون تو اون سن همه چیز رو میدونستن؟ از شکم مادرشون همه چیز دان بدنیا اومدن

من معلم نیستم! دید خودمم چیز دیگست مدتهاست بصورت شبانه روزی این حرفا تو گوشمه فقط میخوام علتشو بد ...

با احترام تا جایی که من دیدم هیچ جا معلمی حرف اولو‌نمیزنه. حقوق معلم ها تو‌مشورهای دیگه معقول تره به نسبت اما همچنان مثلا معلم کجا و پزشک کجا. از نظر سطح درامد و‌موقعیت اجتماعی میگم

خب بستگی به سواد دور وریات داره میگن پیشرفت مگه قراره از معلمی برسی به رییس جمهور شدن همکارای من تو ...

همشون پزشک و دندون پزشک و قاضی و ....

روانیم کردن :)

منم همینو میگم

میشه گرایش ارشد و دکترا رو روانشناسی برداشت و حتی بعدش کلینیک زد...

خیلی راه ها

ولی نمی‌فهمن ک

اتفاقا خیلی سخته معلم ابتدایی بودن 

چون باور های اولیه بچه ها شکل می گیره و بنای اول زندگیشون و شیرین سال های زندگیشون اتفاق می افته 

کاش معلما درس روانشناسی هم پاس می کردن 

و مهارت داشتن تو شناخت بچه ها 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
2706