2726
عنوان

چرا معلم ابتدایی بودن اینقدر تهوع اوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 82 پست
عزیز جان خیلی سخته ولی بچه ها خیلی پاک هستن و نشان دادن مسیر درست زندگی. حتی یه نفر هم خیلی لذت بخش ...

همین دیگه

منم عاشق همین کارم

ولی میگن اونا اصلا حالیشون نیست!

هیچی نمیفهمن!

میگن علاقتو توی این مسیر نمیتونی پیدا کنی

از طرفی هیچ جای پیشرفتی هم نیست

کلاس اول سخته عشق میخواد علاقه به بچه های کوچک میخواد  "خدایی کار هر کسی نیست که معلم اول دبست ...

این چیزایی که پرسیدم واقعیه؟

اینکه هیچ جای پیشرفتی نیست

و بچه ها نمی‌فهمنت؟

و ....؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا خیلیا اینقدر این شغل رو پایین میکشن؟ مگه میشه هیچ جای پیشرفتی نداشته باشه؟ مگه میشه بچه ها ...

اونا لابد به کارشون علاقه ندارن یا وقت نمیزارن . چه شغلی بهتر از معلمی اونم واسه بچه ها که مثل زمین اماده کشت هستن . وقتی قید و بندی برای انتخاب معلم خوب وجود نداره بایدم یه عده این شغلو بکوبن و بیارن پایین . اونی ک این حرفو زده درکی از معلمی نداره و فقط بخاطر درامد رفته سمتش !

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
2728

من یه معلم ابتداییم واقعاااااا عاشق کارمم 

اگه ارشد بگیرم میتونم برم دبیرستان تدریس کنم ولی هیچ وقت این کارو نمیکنم عاشق دنیای بچه هام 

بین بچه ها بودن ادمو شادو سر زنده نگه میداره

مونده از شغلت چی بخوای

من یه معلم ابتداییم واقعاااااا عاشق کارمم  اگه ارشد بگیرم میتونم برم دبیرستان تدریس کنمولی هیچ ...

یکم توضیح میدی ازش لطفا؟ که چطور کیف میکنید باهاش؟

چرا پس این چیزا رو میگن؟

مگه اینکه ادم تدریس و ارتباط با بچه ها رو دوست داشته باشه بده؟

این درسته که بچه ها اصلا درکی ندارن و هیچی حالیشون نیست؟؟؟

و اینکه اصلا نمیشه پیشرفت کرد؟؟؟؟

چطور میتونید دبیرستان برید؟ تغییر مقطع تقریبا غیرممکن شده

برا کشورت نه برای معلمایی که به هر دلیلی جز اموزش و پرورش بچه ها رفتن سمت این شغل :)

کشورم اجازه این کارو داده :)

مملکت ماست که برعکس همه کشورهای موفق ، جایگاه معلمی رو اینقدر پایین کشیده ... با دادن کمترین چیزا بهشون ....و وارد کردن بی لیاقت ترین افراد .....!!!

یکم توضیح میدی ازش لطفا؟ که چطور کیف میکنید باهاش؟ چرا پس این چیزا رو میگن؟ مگه اینکه ادم تدریس و ...

من عاشق بچه هام تو زندگی خونوادگیم ارتباطم عالیه با بچه ها

میفهممشون اکثرا حرفایی که از مامانشون قبول نمیکنن از من قبول میکنن

تو مدرسه هم همینه 

دوره ابتدایی ۵۰ درصد تعلیمه ۵۰ درصد تربیت.  دبیرستان نیست که فقط رو درس مانور بدی.      بچه باید بهش خوش بگذره تا درسو یاد بگیره که اونم فوتو فن خودشو داره

من عاشق بچه هام تو زندگی خونوادگیم ارتباطم عالیه با بچه ها میفهممشون اکثرا حرفایی که از مامانشون قب ...

اثرپذیری و اطاعت توی ابتدایی بیشتره یا دبیرستان؟ از جانب دانش اموزا

شما تکلیفتو با خودت معلوم کن.اول میگی بچه ها نمیفهمن ومعلمی تهوع اوره بعد میگی بقیه میگن.خودتون درک وفهم دارین دیگه.دبستان بودین خنگ بودین و درک نداشتین.

دختر من دانشجو معلمه وعاشق تدریس تو ابتدایی.نظر اون دقیقا برعکس شماست میگه بچه ها شیرین وپر از ایده ان.

با چنین تفکر سطحی وارد اموزش نشید

شما الان معلمی ؟ بعید بدونم شما تو این سن همینطوری ب دنیا اومدی پس خودت هم هیچی حالیت نبوده ! درست حرف بزن راجب بقیع چون زشته اونم برا ی معلم 

مـی آیـد هـر آنـچـه،کـه بـایـد بـیـایـد🤍🫧
همین دیگه منم عاشق همین کارم ولی میگن اونا اصلا حالیشون نیست! هیچی نمیفهمن! میگن علاقتو توی این ...

ببین برادر منم معلم ابتدایی عست ولی همیشه میگه جای پیشرفت نداره و بچه ها شیطون و بیش فعال شدن.     ولی وقتی از موفقیت بچه های خودش در دانشگاه و اینا حرف نیزنه خیلی خوشحال میشه.

البته دیگه نزدیکای بازنشستگیشه ولی به نظرم در کنارش میشه به کار مورد علاقه خودت هم برسی مثلا تدریس یا رشته مورد علاقت را ادامه بدی

شما تکلیفتو با خودت معلوم کن.اول میگی بچه ها نمیفهمن ومعلمی تهوع اوره بعد میگی بقیه میگن.خودتون درک ...

میدونی چیه

من عاشق تدریسم

عاشق ارتباط با بچه ها

و تبادل نظر

عاشق فرایند اثرگذاری و اثرپذیری...

حالا اینها چیزاییه که شبانه روزی تو گوشمه

دید خودم این نیست

اینجوری نوشتم که دلیلشو بدونم

چون واقعا نمی‌فهمم چرا اینو میگن :)

چرا میگن جای پیشرفتی نداره؟ دخترون مگه دنبال پیشرفت نیست؟ چطور کنار میاد با این حرفها

2706