2726

چرا توی جامعه هیچی حسابش نمیکنن؟!!!

و هیچ جای پیشرفتی نداره؟

و قراره فقط با یه مشت بچه که هیچی حالیشون نیست و نمیفهمن سروکله بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلمی عشق میخواد 

من شرایطشو داشتم ولی چون مثل شما اعصاب بچه های مردمو نداشتم دنبالش نرفتم 

شماهم نرو توروخدا بچه های مردم گناهی نکردن یه نفر اینطوری درموردشون حرف بزنه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

معلم های ابتدایی مخصوصا کلاس اول باید با تجربه با مهارت باشن و خیلی نقش مهمی ندارن. چون تربیت بچه تو این دوران کودکی شکل میگیره. نمی‌دونم معلم ابتدایی هستی یا نه ولی مشخص به این شغل علاقه و عشقی نداری که اینطوری میگی. بعضیا دلی کار می‌کنن و عاشق بچه های کوچیکن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
یه مشت بچه که نمیفهمن و چیزی حالیشون نیست!!! حرف خوبی نیست  شما معلمی؟؟؟؟

نه نیستم

اینا چیزاییه که همه میگن

دید من چیز دیگه بود!

با شنیدنشون بصورت مداوم ، میخوام علتشو بدونم

واقعا متاسفم واسه طرز صحبت کردنتون

ینی چی هیچی حالیشون نیست؟؟؟

بچه ها اینقدر پاکن چطور میتونی اینجوری بگی؟؟؟

واقعا باید رفت از مملکتی که معلماش همچین طرز فکری دارن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
پس بهتره معلم ها رو زیر سوال نبری

چی میگی جان من؟

اینا چیزاییه کع من شنیدم

گوشم پر شده از این حرفا

دید خودم چیز دیگه بود

میخوام علت اینا رو بدونم؟؟ چرا اینجوری میگن؟؟؟

این چه ادبیاتی هست؟ تهوع آور ینی چی؟ هیچی حالیشون نیست ینی چی؟ شما هم یه زمانی اول دبستان بودین ها 

چرا مردم ما عادت به خودزنی دارن؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706