2733
2734
عنوان

دارم از گلو درد میمیرم چیکار کنم

26517 بازدید | 59 پست

وای ب حدی گلوم درد میکنه نمیتونم اب دهنمو قورت بدم جوریکه از شدت درد بیدار شدم از خواب بنظر شما چیکار کنم؟؟؟اب نمک و دیفن هیدرامین هم قرقره کردم فایده نداشت 

وای متنفرم ازگلو درد سریع برو دکترازاین ویروسا گرفتی لابد من ۴ بار دکتر رفتم بازدیشبم رفتم 🤒🤕

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیفن هیدرامین بخور نمیخواد قرقره کنی

دمنوش آویشن هم با نبات خوبه ولرم بخور که گلوت نرم کنه

تخم به هم خوبه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

سوپ پیاز.همین سوپ جو معمولی فقط توشش دو س تا پیاز رنده کن چند حبه سیر خورد کن عالیه برا عفونت گلو و سینوس هات

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
2738
دیفن هیدرامین بخور نمیخواد قرقره کنی دمنوش آویشن هم با نبات خوبه ولرم بخور که گلوت نرم کنه تخم به ...

نبات نباید بخوره.عفونت ها از مواد قندی تغذیه میکنن عفونت بیشتر میشه.اسی مواد قندی و حذف کن زودتر عفونتت بره

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
دیفن هیدرامین بخور نمیخواد قرقره کنی دمنوش آویشن هم با نبات خوبه ولرم بخور که گلوت نرم کنه تخم به ...

دیفن هیدرامین هم میخورم قرقرع اصلا بی فایدس انگار کل گلوم زخم شده

کرونای جدید همینه   هیچ کاری نمیتونی بکنی  یک هفته تحمل   مادر من سه کیلو وزن کم کرد چون هیچی نتونست بخوره

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
شیر بادوم عسل یاشیر بادوم دارچین بشدت زود خوب میشی

الان سفرم میکسر نیست اگ رنده کنم خیلی هم بزنم خوبه؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706