2737
2734
عنوان

باردارم پاهام خیلی چاق شده🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 53 پست
منم سه چهار سال بچه دار نمیشدم ولی زدم ب بی خیالی با اینکه حرف و حدیث خیلی پشتم بود و خیلی اذیتم کرد ...

الهی هرچی خیره پیش بیاد.مواظب خودت ونینی هامون باش.کلی لذت ببرازبارداریت.بعدادلت تنگ میشه.

.اللهم صل علی محمدوال محمد.
قربونت ..خدا نی نی هاتو برات نگه داره ...اگه قندت بالا نیست بخور که بچه هات وزن بگیرن ...راستی آمپول ...

شما آمپول ریه زدی؟

هفته چندم زدی؟ مشکلی پیش نیومد

بعضی ها میگن خوب نیست و خودش باعث پاره شدن کیسه اب و زایمان زودرس و.... میشه

ادمو میترسونن

😍خدای مهربونم شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیب نداره دیگ آخراشه ب قول شوهرم میگه دیگ کمرشو شکستی تحمل کن آخرشه ان شاءلله بچه هامون سلامت بیان ...

انشالله عزیزم  اره من واقعا با این که استرس زایمان دارم  ولی همش دعا دعا میکنم زودتر تموم بشه  ۶ ماه که درگیر ویار سخت بودم بعدش ویار خوب شد   دردای دیکه اش شروع شد  هر روز یه جام   سردرد هم که از اول باهامه   

2731
نمک دریاکم میخوری دیگه من الان داره هشت ماهم تموم میشه اصلا معلوم نیست باردارم تازه کلا ۵ کیلو اضافه ...

سلام عزیزم نمک دریا از کجا گرفتی؟ میشه کسی که بازدار نیست بخوره که وزنش بالا نره زیاد؟ روزی چقدر باید خورد؟ 

2738
شما آمپول ریه زدی؟ هفته چندم زدی؟ مشکلی پیش نیومد بعضی ها میگن خوب نیست و خودش باعث پاره شدن کیسه ...

بله هفته ۲۸ ...نه اصلا مشکلی ایجاد نشد بچه هامم تو ۳۶ هفته خودم رفتم بیمارستان چون واقعا دیگه شکمم جا نداشت ماشاالله درشت بودن بچه هام ....فقط استراحت کن این اخرا که بچه هات وزن بگیرن و خدای نکرده تو دستگاه نرن ...پسرام الان کلاس اول هستن و من هر بار با دیدنشون خداروشکر میکنم ...هر چند خیلی سختی کشیدم هم تو بارداری هم تا سه سالگیشون چون دست تنها هم بودم اما خدارو هزاران بار شکر ...خدا بچه هاتو برات حفظ کنه الهی آمین