2733
2734
عنوان

در حسرت تعیین جنسیت جنینم 🥴🥴🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 3350 بازدید | 152 پست
بچه چندمت هست؟ببین رنگ حاله سینه ات اگه از قبل بارداری..پر رنگ تر شده دختر داری..اگه همون رنگ هست یا ...

سر بچه اولم هاله کاملا سیاه شده بود مثل شکلات تلخ

الان انگار ۵۰ ٪ 😁😁😁

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
تهوع دارم کمی ولی بالا نمیارم دوغ ترش و لیمو ترش با نمک میخورم. پفک و چیپس و ... تا الان که ۱۴ هفت ...

پسره بنظرم 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره بنظرم 

فرگل جان

چقدر خوبه که سه تا بچه با فاصله سنی کم داری. من دخترم با این بچه ۱۱ سال فاصله داره. خیلی اشتباه کردم. خودم ۳۸ سالمه. بچم ۲۰ ساله بشه من ۵۸ سالمه🥴🥴🥴

به نظرم به فکر حرف دیگران نباش. کاملا اعتماد به نفس داشته باش و بگو خودم دلم میخ است ۳ تا بچه داشته باشم.  خیلی هم خودتو راضی و خوشحال نشون بده

انشالله که در کنار هم بهترین لحظات رو تجربه کنید

سیاست دولت هم فرزند آوریه، به قرص جلوگیری و دستگاه و کا ند و م اینا هم دیگه اعتماد نکن و فقط طبیعی جلوگیری کن

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2731
بچه چندمت هست؟ببین رنگ حاله سینه ات اگه از قبل بارداری..پر رنگ تر شده دختر داری..اگه همون رنگ هست یا ...

من من صورتی بود شد قهوی ولی پسر بود 🤔

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
اسم دخترم دلسا است. اونم دختر شد میزارم دل ارا.  البته خودم حسم میگه پسره. نمیدونم.

تو بچه های قبلیت حست درست بود میگن حس مادرا درسته مال من هم حسم میگفت پسره همون شد

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2738
2706